حاجی آباد- پنجمین همایش قرآنی خانواده های کارکنان نیروی انتظامی با عنوان قرآن، ولایت و عزت پنج شنبه در شهرستان حاجی آباد برگزار شد. به گزارش پیارم،در این همایش معنوی فرماندار حاجی آباد گفت: اگرما به دنبال ایجاد امنیت اجتماعی و نهادینه کردن آن با امنیت روانی در جامعه باشیم ، انس قرآن بهترین راهکار ...

حاجی آباد- پنجمین همایش قرآنی خانواده های کارکنان نیروی انتظامی با عنوان قرآن، ولایت و عزت پنج شنبه در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پیارم،در این همایش معنوی فرماندار حاجی آباد گفت: اگرما به دنبال ایجاد امنیت اجتماعی و نهادینه کردن آن با امنیت روانی در جامعه باشیم ، انس قرآن بهترین راهکار است.

بهرام پوراشرف افزود: برای رسیدن به جامعه قرآنی فاصله داریم و با الهام گرفتن از رهنمودهای مقام معظم رهبری با تمام توان در راه گسترش فرهنگ قرآنی کوشا باشیم تا جامعه ای سالم و عاری از جرائم داشته باشیم.

وی ادامه داد: استکبار جهانی و صهیونیست ها با ایجاد جنگ روانی به دنبال این هستند که قرآن و فرهنگ قرآنی را از جامعه ما بگیرند تا به اهداف شوم خود برسند.

در این آیین همچنین فرمانده نیروی انتظامی حاجی آباد گفت:ما در سایه قرآن و ولایت است که به عزت رسیده ایم و امروز اگر حرفی برای گفتن در دنیا داریم از برکت قرآن بوده و روی همین اصل است که دشمنان می کوشند این دو را از جوانان ما بگیرند.

سرهنگ ناصر آبزن افزود: اگر ما آموزه های قرآنی را سرلوحه کار خود قرار دهیم باعث آرامش و امنیت جامعه می شود و خودمان هم به سعادت اخروی می رسیم.

وی کارکنان نیروی انتظامی را حامی ولایت خواند و گفت: بزرگترین افتخار ما این است که مقام معظم رهبری در رأس کل قوا است و با الهام گرفتن از فرمایشات ایشان خدمت بی منت انجام می دهیم.

رییس عقیدتی سیاسی انتظامی حاجی آباد در این آیین درسخنانی هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی خانواده های این نیرو با مفاهیم قرآنی و تقویت انگیزه های معنوی انس با قرآن عنوان کرد.

حجت الاسلام یوسف امیری افزود: انسان متقی ،همیشه و در همه حال خداوند را حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار خود می داند و روی همین اصل به سعادت و خوشبختی می رسد.

وی اضافه نمود: ما در نظامی زندگی می کنیم که از برکات قرآن بهرمند است پس باید اعمال و رفتارمان مطابق با تعالیم الهی باشد تا به جامعه امنیت و آرامش عطا کنیم.

امیری برگزاری مسابقات قرآنی، طرح شمیم قرآن، طرح نور مبین ترجمه و مفاهیم قرآن و برگزاری کلاس قرآن جهت کارکنان از اهم فعالیت های این عقیدتی عنوان کرد.

در پایان این همایش معنوی از حافظان، قاریان و خانواده های کارکنان با اهدا لوح و جوایزی تجلیل شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2612

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.