حاجی آباد- شورای همفکری بسیج اساتید با حضور اعضای شورای و فرمانده سپاه ناحیه بسیج حاجی آباد در سالن جلسات ناحیه بسیج برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیارم سرگرد اباذر سالاری گفت: هدف از تشکیل شورای بسیج اساتید ، عملیاتی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری – مشورت و همفکری در دانشگاهها برای وصول به راهکارهای ...

حاجی آباد- شورای همفکری بسیج اساتید با حضور اعضای شورای و فرمانده سپاه ناحیه بسیج حاجی آباد در سالن جلسات ناحیه بسیج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیارم سرگرد اباذر سالاری گفت: هدف از تشکیل شورای بسیج اساتید ، عملیاتی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری – مشورت و همفکری در دانشگاهها برای وصول به راهکارهای مشترک در جهت خنثی نمودن تهدیدات و بهره گیری از فرصت ها برای گسترش کمی و کیفی ارزشهای انقلاب و کانون بسیج در سطح دانشگاه و همچنین فرهنگ سازی و نهادینه نمودن نگاه تحولی و راهبردهای تحقق بسیج دهها میلیونی در اقشار مختلف بسیج نام بردند.
سالاری بسیج را نیروی توانمند و معجزه رهبر فقید انقلاب جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) دانست و ادامه داد:‌خوشبختانه از آنجایی که در همه سازمان ها و ادارات کشور نهاد بسیج فعال است می توان گفت با اغلب سازمان ها تعامل مناسب داریم اما در پروژه های یاد شده نهاد مقام معظم رهبری و بسیج همکاری مستقیم دارند.
وی خاطر نشان کرد: هدف مطلوب بسیج اساتید تحقق دانشگاه اسلامی به عنوان رسالت دینی ایران در جهان اسلام است اما برای بسیج نقطه پایانی وجود ندارد و امیدوارم به زودی بسیج اساتید جهان اسلام را هم به عنوان یک تشکل علمی در جهان تشکیل دهیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2559

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.