جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شکست مجدد آمریکا در عملیات جاسوسی پهپاد نشان داد ایران به راحتی تمام برنامه‌های آمریکا را بر هم می‌ریزد.   به گزارش خبرگزاری پیارم به نقل از فارس از اراک سردار حسین سلامی ظهر امروز در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده جدید سپاه روح‌الله استان مرکزی در اراک ...

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شکست مجدد آمریکا در عملیات جاسوسی پهپاد نشان داد ایران به راحتی تمام برنامه‌های آمریکا را بر هم می‌ریزد.

 

به گزارش خبرگزاری پیارم به نقل از فارس از اراک سردار حسین سلامی ظهر امروز در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده جدید سپاه روح‌الله استان مرکزی در اراک با اشاره به شکار مجدد پهباد آمریکایی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و غیرت مردان و زنان غیورش در مقابل تمام تحریم‌های دشمنان ایستاده و توانسته است این توطئه دشمنان را به شکست تبدیل کند.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همان زمان پیروزی انقلاب تاکنون در شرایط تحریم قرار گرفت، اما این تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد که اگر آمریکا این طور تحریم شده بود، زیر بار فشارها یک روز هم بیشتر دوام نمی‌آورد.

وی همچنین گفت: شکست مجدد آمریکا در عملیات جاسوسی این پهپاد نشان داد دولت آمریکا با وجود برخورداری از قدرت نظامی، توان اقتصادی بالا و تسلط بر نظام سیاسی جهان از توانایی لازم برای مقابله با ایران اسلامی برخوردار نیست و ایران به راحتی می‌تواند تمام برنامه‌های آنها را به هم بریزد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران پیروزی حزب الله لبنان و مقاومت مردم غزه برابر اسرائیل غاصب را نشان دهنده برقراری نصرت الهی در جهان دانست و ادامه داد: حزب‌الله لبنان در اوج نابرابری، قدرت اسرائیل را در هم شکست و موجب تحولات سیاسی بر ضد رژیم جعلی اسرائیل غاصب شد.

سلامی دربخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: عاشورا نقطه آغاز جریان انقلاب اسلامی بود که امروز موجب بیداری وجدان‌های خفته در سراسر  جهان شده است.

وی ادامه داد: واقعه عاشورا به اندازه‌ای بزرگ و خطیر بود که قدرت کهنگی زمان قادر به کم کردن تازگی آن نیست، زمان همه چیز را کهنه می‌کند و از بین می‌برد، اما می‌بینیم این قدرت نتوانسته است از تازگی واقعه عاشورا بکاهد.

وی تصریح کرد: عاشورا یک جریان زنده، فراگیر، وسیع و محدودیت ناپذیر است که امروز بذر افشانی می‌کند و فردا نسل‌های جدید از این بذر بهره‌مند خواهند شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه جهل و ترس و طمع سه عامل مهم در تنها ماندن امام حسین(ع) در واقعه کربلا بود، گفت: ملت اسلامی ایران از این حادثه درس عبرت گرفت و بدون واهمه به ندای ولی فقیه پاسخ داد و این آن چیزی بود که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

فرمانده سابق سپاه روح‌الله استان مرکزی نیز گفت: جذب اقشار مختلف بسیج، کیفیت ‌بخشی به برنامه‌های استانی، بهره‌گیری از ظرفیت نهادها و ارگان‌های مختلف، آموزش و بصیرت ‌بخشی از مهم‌ترین ماموریت‌های سپاه است که خوشبختانه با جدیت در این زمینه اقدام شده است.

سردار غلامعلی ابوحمزه افزود: در حال حاضر ۳۰۰ پایگاه و حوزه بسیج در استان بهسازی و بازسازی شده و عملیات احداث سوله ورزشی ۹ دی  در سطح روستاهای استان در دست اقدام است.

وی تبدیل درمانگاه ثار‌الله به دی‌کلینیک فوق تخصصی، احداث مجتمع فرهنگی روح‌الله و احداث مرکز جامع آموزش امدادی با ظرفیت ۴۰۰ نفر را از پروژه‌های عمرانی سپاه استان عنوان کرد.

در این مراسم سردار مهدی صدیق به عنوان فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی معرفی و از خدمات سردار غلامعلی ابوحمزه قدردانی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2452

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.