پیارم خبر:در راستای کنترل و تنظیم بازار از واحد های صنفی متخلف شهرستان بازدید و این واحد هاجریمه نقدی شدند. فرماندار حاجی آباد در بازرسی از واحدهای صنفی گفت: تنظیم بازار مجموعه‌ای از مقررات، سیاست‌ها و استراتژی‌هایی است که جهت حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان (عاملین اصلی بازار)و  با توجه به ابزار مناسب اقتصادی بین ...

پیارم خبر:در راستای کنترل و تنظیم بازار از واحد های صنفی متخلف شهرستان بازدید و این واحد هاجریمه نقدی شدند.

فرماندار حاجی آباد در بازرسی از واحدهای صنفی گفت: تنظیم بازار مجموعه‌ای از مقررات، سیاست‌ها و استراتژی‌هایی است که جهت حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان (عاملین اصلی بازار)و  با توجه به ابزار مناسب اقتصادی بین متغیرهای اصلی بازار (قیمت و مقدار) اعمال می‌شود. برای این منظور تغییراتی در عوامل موثر بر توابع عرضه و تقاضا ایجاد می‌شود
پور اشرف در ادامه افزود: بمنظور تنظیم بازار و بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان بازرس های ویژه ای از میان بسیجیان و مسئولین ادارات و نهادها برای کنترل نامحسوس از واحدهای صنفی انتخاب و دارای احکام مسئولیتی میباشند.
یوسفی رئیس اداره صنعت معدن حاجی آباد ابراز داشت: در راستای کنترل  و  بررسی نحوی فروش واحدهای صنفی مختلف در سطح شهرستان چند واحد صنفی عمد فروشی مواد غذایی ، تعمیرگاه و اغذیه فروشی پلمپ و ۴ واحد صنفی دیگر به مبلغ ۶۵۰ هزار تومان جریمه شده است.
وی با بیان اینکه در اقتصاد امروز زبان کیفیت تنها زبانی است که به وسیله آن می‌توان در بازارها سخن گفت و کسب رضایت مصرف‌کننده و حمایت از تولیدکننده در راستای تحقق اهداف کیفیتی صورت میگیرد اظهار داشت: از آنجایی که شهرستان حاجی آباد فاقد کشتارگاه مرغ میباشد در راستای دسترسی آسان و بهبود کیفیت بازار گوشت مرغ گرم تا کنون۳ تن گوشت مرغ گرم با قیمت هر کیلو گرم ۳۳۰۰ تومان  توزیع شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2448

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.