پیارم خبر: متأسفانه سازمانهای بین الملل اعم از سازمان حقوق بشر و سازمان امنیت سکوت کرده اند و همه این ها با این کارشان در خط جنایتکاران می باشند. به گزارش خبرنگار پیارم، امام جمعه موقت حاجی‌آباد ، حجت الاسلام اسماعیل فوادیان در خطبه های نماز جمعه ضمن محکوم کردن تجاوز رژیم صهیونیستی به مردم ...

پیارم خبر: متأسفانه سازمانهای بین الملل اعم از سازمان حقوق بشر و سازمان امنیت سکوت کرده اند و همه این ها با این کارشان در خط جنایتکاران می باشند.

به گزارش خبرنگار پیارم، امام جمعه موقت حاجی‌آباد ، حجت الاسلام اسماعیل فوادیان در خطبه های نماز جمعه ضمن محکوم کردن تجاوز رژیم صهیونیستی به مردم مسلمان غزه افزود: این روزها شاهد تجاوز بی رحمانه اسرائیل به مردم بی دفاع غزه هستیم.
وی در ادامه حمله جنایتکاران اسرائیلی را به مسلمانان عزه را محکوم کرد و بیان داشت: سازمان‌های بین‌الملل و حقوق بشر دارای ساختار غیرعادلانه هستند و خود در خط این جنایتکاران هستند.
وی ادامه سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم، یکی از مهم‌ترین اهداف قیام امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر کنیم، اظهار داشت: اگر جامعه اسلامی و امن می‌خواهیم باید دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود و این بر اهمیت آن می‌افزاید.
وی با اشاره به هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: پیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر بود و نخسین کسی که در این راستا جان خود را بر کف دست گذاشت، اباعبدالله الحسین (ع) بود.
خطیب جمعه حاجی آباد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت سالروز آزادی سوسنگرد بیان داشت:رشادت‌های شهید چمران و بسیجیان و نظامیان دست به دست هم داد تا دشمن را از خاک سوسنگرد بیرون کردند و افزود: این آزادی جزو با مطیع امر رهبر بودن میسر نشد و امروز هم باید برای عزت و سربلندی ایران و سعادت دنیا و آخرت از رهبری اطاعت کنیم.
راهپیمایی بعد از برگزاری نمازجمعه مردم نمازگزار شهرستان از محل مسجد جامع تا خیابان امام خمینی(ره) با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل جنایتکار، مرگ بر آمریکا خشم و نفرت خود را ابراز کردند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2312

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.