خبرگزاری پیارم: در سومین روز از رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۴ سامانه‌های مقابله با موشک‌های کروز به کارگیری خواهند شد. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، امروز در سومین مرحله از رزمایش مشترک و سراسری مدافعان آسمان ولایت ۴ با بکار گیری انواع سامانه‌های ویژه مقابله با موشک‌های کروز طرح‌ها و تاکتیک‌های متنوع حوزه دفاع ...

خبرگزاری پیارم: در سومین روز از رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۴ سامانه‌های مقابله با موشک‌های کروز به کارگیری خواهند شد.

خبرگزاری فارس: سامانه‌های موشکی یا زهرا تست شدند/به کارگیری سامانه‌های ضد کروز در رزمایش پدافند

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، امروز در سومین مرحله از رزمایش مشترک و سراسری مدافعان آسمان ولایت ۴ با بکار گیری انواع سامانه‌های ویژه مقابله با موشک‌های کروز طرح‌ها و تاکتیک‌های متنوع حوزه دفاع هوایی اجرا می‌شود.

همچنین هواپیماهای با سرنشین و پهبادهای کشور نارنجی با حرکت در ارتفاع کم به حریم هوایی کشورمان تجاوز کرده و دیده‌بان‌ها و سامانه‌های الکترونیکی موجود در شبکه یکپارچه پدافندی پس از کشف و رهگیری این اهداف به مقابله با آنها خواهند پرداخت.

همچنین امروز قرار است جنگنده‌های F14 و F4 نیروی هوایی ارتش که در غالب کشور آبی حضور دارند با اجرای چندین مرحله عملیات سوخت‌گیری هوایی با هدایت رادار با سرعت‌عمل بالا اهداف مشخص شده را هدف گیری و منهدم کنند.

به کارگیری آتشبارهای توپخانه‌ای برای ایجاد حجم وسیع آتش،‌سلاح‌های دوش‌پرتاب و سامانه‌های موشکی ارتفاع کم از دیگر برنامه‌های این مرحله از رزمایش است.

بنابر این گزارش با تست موفق عملیاتی سامانه پدافندی یا زهرای ۳ این سامانه که پس از بومی‌سازی و بهینه‌سازی به چرخه دفاعی کشور بازگشته از این پس در یگان‌های نیروهای مسلح به کار گرفته خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2279

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.