خبرگزاری پیارم: رئیس امور حمل و نقل عمومی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی و جاده‌ای شهرهای قشم و درگهان با هدف اصلاح ساختار و افزایش بهره‌وری تا پایان امسال خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علی هزاوه در نشستی ...

خبرگزاری پیارم: رئیس امور حمل و نقل عمومی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی و جاده‌ای شهرهای قشم و درگهان با هدف اصلاح ساختار و افزایش بهره‌وری تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علی هزاوه در نشستی با تاکسی‌داران شهر‌های قشم و درگهان در این زمینه اظهار داشت: این طرح با هدف اصلاح ساختار مناسب حمل و نقل، دستیابی به ترکیب بهینه ناوگان با رعایت استانداردهای مطلوب و دستیابی به اهداف نوسازی ناوگان براساس برنامه پنجم توسعه و با توجه به تاکیدات مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در دستور کار قرار گرفته است.

هزاوه با اشاره به ضرورت اجرای این طرح بیان داشت: یکی از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار سازمان نوسازی و بهینه سازی ناوگان حمل و نقل است که در چند ماه اخیر با مطالعات دقیق کارشناسی و ملاحظه وضعیت و شرایط موجود، این طرح تهیه و با همکاری و دستور مدیر عامل سازمان اجرایی شده است.

رئیس امور حمل و نقل عمومی سازمان منطقه آزاد قشم در خصوص حمایت سازمان از تاکسی داران در اجرای این طرح متذکر شد: سازمان با ارایه تسهیلات مناسب در زمینه ارایه تخفیف عوارض به متقاضیان ورود خودرو روند اجرای این طرح را آسان‌تر کرده است.

وی در پایان اذعان داشت: طبعاً جایگزین سازی خودروهایی با استاندارد بالا، امنیت مسافران را افزایش و موجب ارتقا سطح تقاضا در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و جذابیت سفر برای گردشگران با استفاده از این ناوگان خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2273

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.