خبرگزاری پیارم: معاون رئیس جمهور طرح سئوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی را مغایر با مصلحت نظام دانست و گفت: رئیس جمهور و مجموعه دولت آماده‌اند تا در خصوص مسائل اقتصادی توضیحات لازم را به جامعه ارائه دهند. به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی ...

خبرگزاری پیارم: معاون رئیس جمهور طرح سئوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی را مغایر با مصلحت نظام دانست و گفت: رئیس جمهور و مجموعه دولت آماده‌اند تا در خصوص مسائل اقتصادی توضیحات لازم را به جامعه ارائه دهند.

خبرگزاری فارس: سئوال از رئیس جمهور به مصلحت نظام نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی در دومین همایش مشاورین امور روحانیت استان‌های سراسر کشور که در قم برگزار شد با اشاره به میزبانی استان قم از تلاش‌ها و اقدامات استاندار قم در این زمینه تشکر و قدردانی کرد و گفت: شخصیت فرهنگی و اعتقاد قلبی و جدی آقای پیریایی به ارتباط دولت با روحانیت سبب شده تا از زمانی که وی در قم صاحب مسئولیت شده است بستر و زمینه این ارتباط بیشتر فراهم شود.

معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی با بیان اینکه در شرایط حساسی قرار گرفته‌ایم به نقش مهم و برجسته روحانیت در این شرایط اشاره کرد و گفت: در فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی روحانیت همواره در صف مقدم صیانت و پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نظام قرار داشته است.

وی با اشاره به اینکه ما در حال حاضر در یک جنگ اقتصادی قرار داریم افزود: در چنین شرایطی از روحانیت معظم و همیشه در صحنه انتظارات زیاد است.

میرتاج‌الدینی با اشاره به اینکه قرار گرفتن در چنین شرایطی مشکلاتی را برای کشور و مردم ایجاد کرده است، لزوم تبیین و تشریح دقیق علل و ریشه‌های این مشکلات از سوی آحاد مسئولان و دلسوزان به ویژه قشر دلسوز روحانیت را یک امر مهم و ضروری خواند و گفت: متأسفانه برخی در این مسیر با نقد غیر منصفانه همه مشکلات را یکجا به گردن دولت می‌اندازند.

معاون رئیس جمهور افزود: دولتی که هفت سال شبانه‌روزی کار کرده است در سه دور سفر استانی پیگیر جدی مشکلات مردم بوده است و بارها در تعبیر مقام معظم رهبری به سختکوشی و پرکاری یاد شده است، آیا منطقی است که این گونه که برخی‌ها عنوان می‌کنند بی‌تفاوت از کنار این مشکلات بگذرد و کارنامه درخشان خود را مخدوش سازد.

وی تدبیر و مقابله با مشکلات اقتصادی و  در کنار آن تنویر افکار عمومی و پاسخگویی شفاف به مردم را راهبرد دولت برشمرد و با اشاره به نقش مهم مشاورین روحانیت استان‌ها در کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: برنامه‌ها و سلسله نشست‌های توجیهی مناسبی با حضور علما، شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار و ائمه جمعه و جماعات کشور، برای تبیین موضوعات اقتصادی کشور و ترسیم راهبردهای اقتصاد مقاومتی طراحی و تدارک دیده شده است.

میرتاج الدینی با اشاره به اینکه همه باید به آرامش فضای جامعه کمک کنند، طرح سئوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی را مغایر با مصلحت نظام دانست و افزود: در عین حال هم رئیس جمهور و هم مجموعه دولت آمادگی دارند تا در خصوص مسائل مختلف اقتصادی کشور توضیحات لازم را به جامعه ارائه دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2262

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.