خبرگزاری پیارم: در آستانه هفته بسیج ۲ هزار و ۸۰۷ پروژه عمرانی بسیج مستضعین در سراسر کشور به طور همزمان در شهرری افتتاح ‌‌شد. به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ‌در آستانه هفته بسیج ۲ هزار و ۸۰۷ پروژه فرهنگی ورزشی و عمرانی بسیج در سراسر کشور به طور همزمان از محل ستاد سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) ...

خبرگزاری پیارم: در آستانه هفته بسیج ۲ هزار و ۸۰۷ پروژه عمرانی بسیج مستضعین در سراسر کشور به طور همزمان در شهرری افتتاح ‌‌شد.

خبرگزاری فارس: 2800 پروژه عمرانی بسیج افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ‌در آستانه هفته بسیج ۲ هزار و ۸۰۷ پروژه فرهنگی ورزشی و عمرانی بسیج در سراسر کشور به طور همزمان از محل ستاد سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهرری افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور رئیس کل ستاد نیروهای مسلح، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و‌ فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد، ۴۲۷ سالن فرهنگی ورزشی، ۱۸۳ حوزه مقاومت و ۲ هزار و ۱۹۷ پایگاه مقاومت به طور همزمان به بهره‌برداری رسید.

جانشین سپاه سید‌الشهدا(ع) استان تهران در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: سالن چند منظوره ۹ دی ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم(ع) در سپاه حضرت سید‌الشهدا(ع) واقع شده است و این سالن در رشته‌های ورزشی والیبال، بسکتبال، کشتی و ورزش‌های رزمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

غلامرضا بوربورثانی، بهره‌برداری فرهنگی از این سالن‌ را از دیگر استفاده‌های سالن‌ ۹ دی دانست و خاطرنشان کرد: این سالن در حوزه‌ نمایش و همایش‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم(ع) در پایان تصریح کرد: امروز ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم(ع) با ظرفیت ۲۰ حوزه برادران، ۲۰ حوزه خواهران و ۲۴۰ پایگاه در سطح محلات مشغول به فعالیت‌های فرهنگی است و در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی با تمام توان گام برمی‌دارد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2256

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.