خبرگزاری پیارم: فرماندار بندرعباس خواستار افزایش اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش این شهرستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان بندرعباس توجه به مسئله ورزش با نگاه ایجاد سلامت و تندرستی را یکی از مسائل مهم جامعه دانست و اظهار داشت: زمانی که ورزش در جامعه ...

خبرگزاری پیارم: فرماندار بندرعباس خواستار افزایش اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش این شهرستان شد.

خبرگزاری فارس: اقدامات فرهنگی در بخش ورزش بندرعباس افزایش یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان بندرعباس توجه به مسئله ورزش با نگاه ایجاد سلامت و تندرستی را یکی از مسائل مهم جامعه دانست و اظهار داشت: زمانی که ورزش در جامعه ما همانند گذشته با ارزش‌های اسلامی همراه شود، هویت می‌یابد و در کنار ایجاد سلامت می‌تواند کمک به همنوع و جوانمردی را نیز در جامعه به همراه داشته باشد.

وی با تاکید بر لزوم تغییر نگاه در جامعه ورزش افزود: در حال حاضر با وجود اینکه هزینه‌های فراوانی صرف ورزش می‌شود و سرانه و تجهیزات ورزشی نیز بسیار افزایش یافته است اما خروجی کار آن‌گونه که انتظار می‌رود نیست و هنوز فرهنگ درست ورزش کردن در بخش‌های همگانی و قهرمانی در جامعه نهادینه نشده است.

فرماندار بندرعباس بر انجام اقدامات فرهنگی بیشتر در زمینه ورزش تاکید کرد و افزود: یکی از راه‌های مقابله با هجمه‌ها و تهدیداتی همچون مواد مخدر که امروز جوانان ما را تهدید می‌کند، تقویت بخش ورزش است و در این راستا باید علاوه بر مسئله سلامت و سرگرم کردن جوانان به اقدامات فرهنگی در حوزه ورزش نیز توجه داشت.

مرادی خواستار مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش شد و خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی در بخش‌های مختلف از جمله تجهیزات و همچنین در بخش نرم‌افزاری می‌توانند به توسعه مقوله ورزش در جامعه کمک کنند و لازم است تا دستگاه‌های اجرایی مشارکت لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: تعامل دستگاه‌های اجرایی مختلف با مسئولان ورزش و طراحی برنامه‌ریزی‌های درست می‌تواند منجر به توسعه ورزش شهرستان بندرعباس و ایجاد ظرفیت‌های بیشتر در این زمینه شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2233

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.