درپی کمبود بنزین در شهر نیویورک مقامات این شهر از امروز عرضه بنزین سهیمه بندی شده را بر اساس پلاک های زوج و فرد خودروها آغاز می کنند. به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، واحد مرکزی خبر به نقل از  شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی گزارش داد: شهر نیویورک با دومین طوفان در دو هفته ی ...

درپی کمبود بنزین در شهر نیویورک مقامات این شهر از امروز عرضه بنزین سهیمه بندی شده را بر اساس پلاک های زوج و فرد خودروها آغاز می کنند.

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، واحد مرکزی خبر به نقل از  شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی گزارش داد: شهر نیویورک با دومین طوفان در دو هفته ی اخیر روبرو شده است، در بخش هایی از نیویورک برف باریده است، این تغییر اوضاع جوی درحالی است که مردم نیویورک هنوز نتوانستند از شوک ناشی از طوفان سندی در هفته گذشته که خسارت های گسترده ایجاد کرده بود خارج شوند.

در طوفان سندی شمار زیادی کشته شده بودند، قرار است بنزین در شهر نیویورک سهیمه بندی شود.

براساس تصمیم مقامات شهری نیویورک از روز جمعه ارائه بنزین به خودروها به صورت یک روز در میان و براساس پلاک های زوج و فرد خودروها خواهد بود.

عرضه بنزین  پس از طوفان سندی در نیویورک بسیار کم شد و باعث تشکیل صف های طولانی در پمپ بنزین ها گردید.

مایک بلومبرگ شهردار نیویورک گفت: براساس تخمین ما فقط ۲۵ درصد پمپ های بنزین باز هستند، رانندگان همچنان در صف های طولانی بنزین معطل می شوند، اکنون به نظر می رسد که تا چند هفته آینده با کمبود بنزین روبرو باشیم، بهترین راه برای کاهش صف های طولانی و کمک به مصرف کنندگان بنزین، ارائه این محصول به رانندگان به صورت یک روز در میان است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2211

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.