پیارم خبر:فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد به همراه سرپرست حفظ آثار دفاع مقدس استان و مسئول بسیج (دانشجویی و سازندگی)،مسئولین ادارات از روستای چاه بنه از توابع کوهشاه شمالی شهرستان حاجی آباد بازدید کردند. به گزارش خبرنگار پیارم،سالاری فرمانده سپاه حاجی آباد به همراه مسئولین جهت بررسی مشکلات مدرسه چاه بنه و نظارت از روند ...

پیارم خبر:فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد به همراه سرپرست حفظ آثار دفاع مقدس استان و مسئول بسیج (دانشجویی و سازندگی)،مسئولین ادارات از روستای چاه بنه از توابع کوهشاه شمالی شهرستان حاجی آباد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار پیارم،سالاری فرمانده سپاه حاجی آباد به همراه مسئولین جهت بررسی مشکلات مدرسه چاه بنه و نظارت از روند فعالیت های جهادگران دانشجو  که برای مرمت مدرسه مذکور رفته بازدید کردند.
آقای بهزاد امامدادی مسئول بسیج سازندگی گفت: حضور ۱۵ نفر از دانشجویان بومی و غیر بومی در این روستای محروم در فعالیت های عمرانی با نیت خالص و قربه الی اله و بدون هیچ چشمداشتی خدمت بزرگی به روستای این منطقه انجام میدهند و بدون هیچ امکاناتی در این روستا به کار عمرانی پرداخته و با جان و دل کار میکنند.
آقای دهقانی مسئول حفظ و آثار دفاع مقدس استان، در این دیدار اظهار داشت این گروه جهادگر دانشجویی که داوطلبانه برای کمک به این مردم در اینجا حضور پیدا کردند در آینده اگر اینها مسئول شوند دلسوزانه برای این مملکت خود کار میکنند.
وی در ادامه افزود: هیچ کاری نیست که بی اجر و مزد باشد حتی کاری که به اندازه یک ارزن هم باشد خداوند پاداشش را می دهد کار شما خیلی ارزشمند است و ما به وجود همه شما جهادگران افتخار می کنیم شما مایه سربلندی این نظام هستید.
دهقانی افزود:خداوند کسانی را که دوست دارد واسطه خیر قرار میدهد خداوند فرمودند که هرگاه کسی نیازش را پیش شما بازگو می کند این برکت خدا است که برشما نازل شده است امام صادق می فرمایند:اگر ما بتوانیم دل بنده ای را شاد کنیم خداوند از ما راضی می شود و بعد پیامبر خدا و بعد از آن همه انبیا و امامان وبعد  ماهیان دریا هم راضی خوشحال می شوند حال که شما دل این بچه ها را شاد کردید خداوند خوشحال و به شما توفیق روز افزون اعطا می کند.
وی درپایان گفت:شما دانشجویان اگر فردا مسئول شدید حتما” این روحیه را حفظ کنید و توان خود را بالا ببرید. 
اباذر سالاری،ضمن تقدیر و تشکر از گروه جهادگران بسیج دانشجویی در جمع این عزیزان اظهار داشت: این کار جهادی شما اثر خوبی بر روی مردم این روستا و خود شما می گذارد.
وی در ادامه بیان داشت: اردوهای جهادی برکات و ثمرات زیادی دارد و اهداف مهمی که عبارتند از شکوفایی توانمندی‌های شما دانشجویان، آمادگی دانشجویان برای مبارزه در راه آرمانهای انقلاب، پالایش فردی جهادگران، فرهنگ سازی، خدمت رسانی بی منت به مردم مناطق محروم وکم برخورداراست.
در پایان مردم روستا از مسئولین به دلیل همکاری تقدیر و تشکر کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2065

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.