پیارم خبر: جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور امروز در ناحیه بسیج  با حضور فرمانده ناحیه سپاه ،مسئول بسیج دانش آموزی و نماینده آموزش و پرورش برگزار شد. به گزارش خبرگزاری پیارم، اباذر سالاری فرمانده ناحیه بسیج شهرستان حاجی آباد در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور حاجی آباد اظهار داشت : اردوهای راهیان نور ...

پیارم خبر: جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور امروز در ناحیه بسیج  با حضور فرمانده ناحیه سپاه ،مسئول بسیج دانش آموزی و نماینده آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پیارم، اباذر سالاری فرمانده ناحیه بسیج شهرستان حاجی آباد در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور حاجی آباد اظهار داشت : اردوهای راهیان نور بهترین فرصت و بستر مناسب ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه و نسل جوان است.
وی با بر توجه بیش از پیش به انتقال فرهنگ جبهه به نسل‌های بعدی انقلاب و حفظ آرمان شهدای والامقام تاکید کرد و گفت: در مقطع کنونی، دشمنان اسلام و استکبار جهانی به زعم خود سعی دارند آرمان‌های انقلاب را با چالش روبرو کنند.
سالاری در بخش دیگری از سخنان خود کمک مادی و معنوی همه مدیران و مسئولان حاجی آباد در هرچه باشکوه برگزار شدن این اردوها به ویژه در حاجی آباد را یک وظیفه ملی خواند
وی تصریح کرد: مظلومیت شهدا و وفاداری هموطنانمان به آرمان‌های نظام و رهبری عظیم الشان باید به بهترین شیوه ممکن در فرصت معنوی ایجاد شده در اردوهای راهیان نور بازگو شود.
سرگرد سالاری در ادامه افزود: یکی از برنامه های اثر گذار بر روی جوانان اردو راهیان نور است این یک فرصت بسیار خوبی برای پیاده کردن کارهای فرهنگی و سیاسی و رفع شهبات جوانان به شمار میرود
وی در پایان امسال ۴۰۰ نفر از شهرستان حاجی آباد به اردو های راهیان نور اعزام می شوند که همه آنها دانش آموز سال دوم دبیرستان هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2012

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.