هر اونس طلا با یک دلار و بیست و نه سنت افزایش در مقایسه با روز گذشته به قیمت یک هزار و هفتصد و شصت و دو دلار و هشتاد و چهار سنت رسید. پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ به گزارش شبکه تلویزیونی راشاتودی، قیمت نفت خام سبک وست تگزاس اینترمیدیت در معاملات بازارهای ...

هر اونس طلا با یک دلار و بیست و نه سنت افزایش در مقایسه با روز گذشته به قیمت یک هزار و هفتصد و شصت و دو دلار و هشتاد و چهار سنت رسید.

پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ به گزارش شبکه تلویزیونی راشاتودی، قیمت نفت خام سبک وست تگزاس اینترمیدیت در معاملات بازارهای آسیایی برای تحویل در ماه دسامبر با افزایش سی و سه سنتی در هر بشکه همراه بوده و به نود و یک دلار و بیست و چهار سنت در هر بشکه رسیده است.

این در حالی است که هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال با بیست و هفت سنت افزایش در معاملات آسیایی به قیمت یکصد و چهارده دلار و شصت و شش سنت در هر بشکه در بازارها خرید و فروش می شود.

قیمت طلا نیز در بازارهای آسیایی برخلاف روز گذشته افزایش داشته است. هر اونس طلا با یک دلار و بیست و نه سنت افزایش در مقایسه با روز گذشته به قیمت یک هزار و هفتصد و شصت و دو دلار و هشتاد و چهار سنت در هر اونس خرید و فروش می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر، این درحالی است که هر اونس نقره با شصت و پنج ممیز سی و چهار صدم درصد افزایش در قیمت معادل سی و یک سنت به ارزش سی و سه دلار و نود و چهار سنت در هر اونس خرید و فروش می شود. هر اونس پلاتین نیز به قیمت یکهزار و ششصد و هفتاد و چهار دلار و هفتاد و پنج سنت خرید و فروش می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1957

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.