پیارم خبر: فرماندار و مسئولین شهرستان حاجی آباد از سه روستای بخش مرکزی بازدید کردند. به گزارش خبر نگار پیارم،بهرام پور اشرف فرماندار حاجی آباد به همراه نادر قادری بخشدار مرکزی ، سرهنگ آبزن فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان حاجی آباد از روستا های دق پده ، سرتنگ و دشت آزادگان ...

پیارم خبر: فرماندار و مسئولین شهرستان حاجی آباد از سه روستای بخش مرکزی بازدید کردند.

به گزارش خبر نگار پیارم،بهرام پور اشرف فرماندار حاجی آباد به همراه نادر قادری بخشدار مرکزی ، سرهنگ آبزن فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان حاجی آباد از روستا های دق پده ، سرتنگ و دشت آزادگان بازدید و با حضور در جمع مردم مشکلات و مطالبات اهالی را مورد بررسی قرار دادند.

نماینده عالی دولت در حاجی آباد در جمع ساکنین روستای دشت آزادگان گفت: خداوند متعال را شاکریم که این فرصت کریمانه را عطا فرمود تا به همراه مسئولین خدمتگزار شهرستان در جمع مردم متدین دشت آزادگان حاضر و ضمن بازدید میدانی از روستا مشکلات و مطالبات شما را احصاء و در جهت رفع آنها برنامه ریزی نماییم .

وی افزود: پاسخگو بودن نظام نسبت به مردم از ویژگیهای بارز انقلاب اسلامی است و حضور در جمع مردم روستاها و بررسی مشکلات آنان در دولت های نهم و دهم قابل مقایسه با دولتهای پیشین نیست و این رویه علاوه بر گره گشایی از مشکلات مردم موجب همدلی بهتر بین مسئولین و مردم گردیده است

در پایان این دیدار برخی از مشکلات روستا توسط مردم و شورای اسلامی روستا مطرح شد و فرماندار با فراخوان تک تک مسئولین مرتبط، به موارد مطروحه جواب داد و در آخر تصمیماتی جهت پیگیری و رفع برخی از مشکلات اتخاذ شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1950

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.