فرمانده نیروی هوا ـ فضای سپاه گفت، جنگ با ایران قابل کنترل و مدیریت نیست و شاید این جنگ، به جنگ سوم جهانی تبدیل شود، یعنی ممکن است کشورهایی به نفع ایران و یا علیه ایران وارد جنگ شوند. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا ـ فضای ...
فرمانده نیروی هوا ـ فضای سپاه گفت، جنگ با ایران قابل کنترل و مدیریت نیست و شاید این جنگ، به جنگ سوم جهانی تبدیل شود، یعنی ممکن است کشورهایی به نفع ایران و یا علیه ایران وارد جنگ شوند.

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا ـ فضای سپاه در گفت‌وگو با «العالم» در خصوص تهدیدات دشمنان اظهار داشت: اصولا جنگ بین ایران با رژیم صهیونیستی و یا آمریکا به صورت مستقل را نمی‌توان تصور کرد، یعنی هر کدام از این دو طرف شروع کننده جنگ باشد، دیگری نیز وارد جنگ خواهد شد.وی افزود: ما آمریکا و رژیم صهیونیستی را کاملا در کنار هم می‌بینیم و اصلا نمی‌توانیم متصور شویم که رژیم صهیونیستی بدون پشتیبانی آمریکا چنین جنگی را آغاز کند. به همین دلیل در صورت بروز جنگ قطعا ما با هر دو طرف وارد جنگ شده و حتما با پایگاه‌های آمریکا درگیر خواهیم شد.

حاجی زاده ادامه داد: در صورت بروز چنین شرایطی، اتفاقاتی می‌افتد که قابل کنترل و مدیریت نیست و ممکن است این جنگ به جنگ سوم جهانی تبدیل شود، یعنی ممکن است کشورهایی به نفع ایران و یا علیه ایران وارد جنگ شوند.حاجی‌زاده با اشاره به سناریوهای متعدد و غیرقابل تصور ایران در صورت بروز جنگ، تأکید کرد: در صورت آغاز جنگ، پایگاه های آمریکا در کشورهای اطراف ما و داخل کشورهای همسایه هدف قرار خواهند گرفت و حتی از طرف مردم این کشورها حتما تهدید خواهند شد.وی با اشاره به حادثه هفته گذشته و انهدام ۶ هواپیمای آمریکایی در یک پایگاه نظامی در منطقه و یا هدف قرار گرفتن تانکرهای حامل سوخت و یا کشته شدن سربازان آمریکایی توسط مردم منطقه، گفت: این اتفاقات در شرایطی روی می‌دهد که ما با کسی درگیری نداریم، ولی تصور کنید آیا ممکن است رژیم صهیونیستی با ما درگیر شود ولی از طرف دیگر آمریکا وارد این جنگ نشود و یا مردم منطقه به مقابله با آمریکا نپردازند؟ به هیچ وجه چنین چیزی را نمی‌توان تصور کرد و این جنگ به سرعت تمام منطقه را فراخواهد گرفت.

حاجی‌زاده تأکید کرد: نباید اینگونه تصور کرد که در صورت بروز جنگ، کشورهای منطقه اعلام بی‌طرفی می‌کنند.فرمانده نیروی هوا ـ فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفتگو با العالم گفت: ما قطعا این پایگاه‌ها را هدف قرار می‌دهیم، زیرا ما این پایگاه‌ها را جزو خاک آمریکا می‌دانیم و نه قطر، بحرین یا افغانستان.

حاجی‌زاده در پایان گفت: این پایگاه‌ها از نظر ما حکم سرزمین و خاک آمریکا را دارد و اگر درگیر شویم، قطعا این پایگاه‌ها را خواهیم زد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1861

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.