شبکه های عربی لحظاتی پیش با قطع ناگهانی برنامه های خود از حضور سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در میان تظاهر کنندگان لبنانی که در اعتراض به پخش فیلم توهین کننده به پیامبر تجمع کرده بودند، خبر دادند. پیارم به نقل از جام عربی؛ شبکه های عربی لحظاتی پیش با قطع ...

شبکه های عربی لحظاتی پیش با قطع ناگهانی برنامه های خود از حضور سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در میان تظاهر کنندگان لبنانی که در اعتراض به پخش فیلم توهین کننده به پیامبر تجمع کرده بودند، خبر دادند.

پیارم به نقل از جام عربی؛ شبکه های عربی لحظاتی پیش با قطع ناگهانی برنامه های خود از حضور سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در میان تظاهر کنندگان لبنانی که به دعوت شب گذشت وی لبیک گفته و امروز در اعتراض به پخش فیلم توهین کننده به پیامبر تجمع کرده بودند، خبر دادند.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دقایقی پیش با حضور در جمع پرشور راهپیمایان حومۀ جنوبی بیروت، در سخنان مهمی تصریح کرد: دنیا باید حقیقت رابطه ما با رسول خدا را بداند و بفهمد که ما با جان و خون و مال خویش از پیامبر عزیز خود دفاع می کنیم.

سید حسن نصرالله در ادامه تصریح کرد: ما با حضور دراین جا مخالفت خود را با اهانت به دین اسلام و رسول گرامی اسلام (ص) اعلام می داریم و این تحرک را آغاز مرحله ای جدید برای رسیدن به اهدافی مشخص از جمله توقف انتشار ویدئوهای فیلم موهن به شخصیت پیامبر (ص) می دانیم.

نصرالله ضمن تشکر از حضور گستردۀ راهپیمایان، تصریح کرد: باید قانونی جهانی تصویب شود که بر اساس آن، هرگونه اهانت و بی احترامی به پیامبران الهی، از جمله ابراهیم (ع) و موسی (ع) و عیسی) و محمد (ص) را جرم به شمار آید و مورد معاقبه و مجازات قرار گیرد.آمریکایی ها باید باب اهانت به مقدسات ما را برای همیشه ببندند. مردم باید سایت های اینترنتی را که به پخش فیلم موهن به رسول گرامی اسلام اصرار دارند، تحریم کنند و آمریکا هم باید بداند که پخش این فیلم پیامدهای بسیار خطرناکی را به دنبال خواهد داشت.

دبیرکل حزب الله ادامه داد: کسی نباید تصور کند که این خیزش، گذرا و موقت است و این اهانت قابل چشم پوشی است. خروج امروز ما، آغازگر مرحله ای جدید در دفاع از رسول اسلام است. اما برخی افراد هنوز عمق فاجعۀ توهین به رسول خدا را درک نکرده اند.

 

وی تصریح کرد: آنچه امروز روی داد ، باید به وحدت صفوف مسلمانان کمک کند و مسلمانان باید برای مقابله با توطئه ها با یکدیگر متحد شوند

نصرالله، سخنان پرشور خود را با تجدید عهد و ابراز ارادت به پیشگاه رسول خدا(ص) به پایان برد و جمعیت حاضر در راهپیمایی نیز یکصدا با تکرار جملات و عبارات دبیرکل حزب الله، عزم خود را برای دفاع همه جانبه از مقدسات خویش به جهانیان اعلام داشتند.

 

 

دبیرکل حزب الله ادامه داد: کسی نباید تصور کند که این خیزش، گذرا و موقت است و این اهانت قابل چشم پوشی است. برخی افراد هنوز عمق فاجعۀ توهین به رسول خدا را درک نکرده اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1766

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.