سپاه در پیدا کردن عوامل پشت پرده و یا جریاناتی که در سیستم بازار سکه و ارز اخلال ایجاد کرده‌اند کمک می‌کند. پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ فرمانده کل سپاه گفت: سپاه در پیدا کردن عوامل پشت پرده و یا جریاناتی که در سیستم بازار سکه و ارز اخلال ایجاد کرده‌اند کمک می‌کند. سردار ...

سپاه در پیدا کردن عوامل پشت پرده و یا جریاناتی که در سیستم بازار سکه و ارز اخلال ایجاد کرده‌اند کمک می‌کند.

پیارم به نقل از جام اقتصادی؛ فرمانده کل سپاه گفت: سپاه در پیدا کردن عوامل پشت پرده و یا جریاناتی که در سیستم بازار سکه و ارز اخلال ایجاد کرده‌اند کمک می‌کند.

سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه، در ادامه نشست خبری که صبح امروز یکشنبه برگزار شد در پاسخ به سؤالی مبنی بر اقدامات سپاه در حوزه بررسی نوسانات بازار سکه و ارز گفت: سپاه بنا به درخواست رئیس جمهور در تلاش است تا عوامل پشت پرده یا جریاناتی که در این سیستم اخلال ایجاد کرده‌اند مشخص و ریشه این موضوع را پیدا کند.

 

وی افزود: حتماً دست‌هایی در کار است و امیدواریم در آینده نزدیک، اطلاعاتی در این باره در اختیار رئیس جمهور محترم و شورای امنیت قرار دهیم تا برخورد لازم با متخلفین صورت بگیرد.

 

به گزارش فارس؛ فرمانده کل سپاه همچنین تصریح کرد: ادعای دخالت و دست داشتن برخی ارگان‌ها در نوسانات بازار سکه و ارز درست نیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1761

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.