دهلی نو- سرینگر- مفتی بزرگ کشمیر از شهروندان آمریکایی خواست که با توجه به شرایط بوجود آمده پس از انتشار ویدئوی توهین آمیز به اسلام، دره کشمیر را به سرعت ترک کنند. به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا ˈبشیرالدین احمدˈ تاکید کرد: به دلیل جریحه دار شدن احساسات مسلمانان با این ویدئوی منتشر ...

دهلی نو- سرینگر- مفتی بزرگ کشمیر از شهروندان آمریکایی خواست که با توجه به شرایط بوجود آمده پس از انتشار ویدئوی توهین آمیز به اسلام، دره کشمیر را به سرعت ترک کنند.

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا ˈبشیرالدین احمدˈ تاکید کرد: به دلیل جریحه دار شدن احساسات مسلمانان با این ویدئوی منتشر شده، شهروندان آمریکایی باید به سرعت ایالت جامو و کشمیر هند را ترک کنند.

وی گفت : این اقدام مغرضانه با هدف تخریب چهره پیامبر اسلام (ص) انجام گرفته و بشدت محکوم است.

این رهبرارشد مذهبی کشمیر ادامه داد: همه بر مقام والای پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص) اذعان دارند و هیچ تلاشی برای آسیب رساندن به چهره وی نمی تواند مؤثر واقع شود.

احمد اظهار داشت: مسلمانان سراسر جهان باید صدای خود را علیه چنین تلاش هایی به گوش دنیا برسانند و اعتراض هایی به راه بیاندازند.

روز گذشته نیز جمع از رهبران مذهبی کشمیر با انتشار بیانیه ای اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در ساخت فیلم اهانت آمیز به حضرت رسول اکرم (ص) را به شدت محکوم کرده بودند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1730

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.