«محمدرضا باهنر: علی‌اکبر ناطق نوری سیاستمدار ۶۹ ساله سنتی و محافظه کار برای حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری قابل طرح است اما مصلحت نیست اکبر هاشمی رفسنجانی نامزد شود.»   پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت بی بی سی فارسی (BBCPersian) امروز به نقل از “محمدرضا باهنر”، نایب رئیس مجلس ایران نوشت: «”علی‌اکبر ...

«محمدرضا باهنر: علی‌اکبر ناطق نوری سیاستمدار ۶۹ ساله سنتی و محافظه کار برای حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری قابل طرح است اما مصلحت نیست اکبر هاشمی رفسنجانی نامزد شود.»

 

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت بی بی سی فارسی (BBCPersian) امروز به نقل از “محمدرضا باهنر”، نایب رئیس مجلس ایران نوشت: «”علی‌اکبر ناطق نوری”، سیاستمدار ۶۹ ساله سنتی و محافظه کار برای حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری قابل طرح است اما مصلحت نیست اکبر هاشمی رفسنجانی نامزد شود.»

 

به نوشته بی بی سی، «آقای باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ که “محمود احمدی‌نژاد” و “اکبر هاشمی رفسنجانی” رقیب اصلی یکدیگر شدند، از آقای احمدی‌نژاد حمایت می‌کرد. آقای باهنر از اواخر دوره اول ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد به صف منتقدان وی پیوست و اکنون از مخالفان او محسوب می‌شود. و در حال حاضر از سیاستمداران نسبتا با نفوذ فعلی ایران محسوب می‌شود که نقش پررنگی در تصمیم نهادهای سیاسی اصولگرایان دارد.»

 

این سایت در توصیف آقای ناطق نوری نوشت: «در محافل سیاسی ایران از “آقای ناطق نوری” با عنوان سیاستمداری صریح و با روحیه ای پهلوانی یاد می شود. او از وزرشکاران ورزش باستانی ایران است و در سال‌های اخیر همواره از منتقدان “خرافه گرایی‌” بوده است.»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1698

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.