بندرعباس- با معرفی احمد مرادی به عنوان فرماندار جدید بندرعباس ،وی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز کرد. به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا ،در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید بندرعباس که روز شنبه با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد ،از زحمات عباس امینی زاده نیز تقدیر به عمل آمد. ...

بندرعباس- با معرفی احمد مرادی به عنوان فرماندار جدید بندرعباس ،وی فعالیت خود را در مسئولیت جدید آغاز کرد.

به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا ،در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید بندرعباس که روز شنبه با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد ،از زحمات عباس امینی زاده نیز تقدیر به عمل آمد.

فرماندار سابق بندرعباس در سخنرانی خداحافظی خود ،ارائه خدمات به مردم ،فعالیت های عمرانی و ارتقای شاخص های امنیتی را به عنوان دستاوردهای دوره فعالیت خود معرفی کرد.

عباس امینی زاده افزود:این دستاوردها با تلاش تمامی دستگاه های اجرایی به نتیجه رسیده و حاصل همدلی و تعامل جمعی است.

فرماندار جدید بندرعباس نیز در این مراسم از آمادگی خود برای ایجاد تحول در شهربندرعباس خبر داد.

احمد مرادی تصریح کرد:برنامه های زمان بندی شده خود را در حوزه های مختلف از جمله امنیت شهروندان آماده کرده و آنها را اجرایی می کند.

وی ادامه داد:این برنامه ها با دو راهبرد ایجابی و سلبی تهیه گردیده و بر اساس سیاست ها ی تعیین شده به مرحله اجرا گذاشته می شوند.

مرادی اظهار امیدواری کرد:بتواند در زمان فرمانداری بندرعباس ،خواسته های مدیریت عالی استان در قالب برنامه های کوتاه مدت و میان مدت دنبال کرده و زمینه رضایت شهروندان را نیز فراهم آورد.ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1680

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.