بندرعباس- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت:رهبری با سخنرانی تاثیرگذارخود در اجلاس جنبش غیرمتعهد ها در تهران، خط مشی سه سال آینده این جنبش را مشخص کردند.   به گزارش پیارم به نقل از ایرنا،آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته بندرعباس افزود:می توان گفت:این اجلاس احیای ...

بندرعباس- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت:رهبری با سخنرانی تاثیرگذارخود در اجلاس جنبش غیرمتعهد ها در تهران، خط مشی سه سال آینده این جنبش را مشخص کردند.

 

به گزارش پیارم به نقل از ایرنا،آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته بندرعباس افزود:می توان گفت:این اجلاس احیای مجدد جنبش غیرمتعهدها و بازگشت آن به خاستگاه اصلی اش بود.

وی ادامه داد:در سال های گذشته ریاست این جنبش در دست حسنی مبارک رییس جمهور مخلوع مصر بود که نه تنها در عمل عضو جنبش غیرمتعهدها نبود بلکه بیشترین تعهد و سرسپردگی را نسبت به آمریکا و و رژیم صهیونیستی از خود نشان می داد.

امام جمعه بندرعباس خواستار مشارکت مردم در یاری رساندن به زلزله زدگان آذربایجان شد و اضافه کرد:هرچند استان هرمزگان خود از کمبود مسجد رنج می برد ولی احداث یک باب مسجد با هزینه ۷۰۰میلیون ریال را در آذربایجان شرقی تقبل کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1671

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.