احمدی نژاد: «بر اساس قانون اساسی، حتی با وضع قانون نمی‌توان آزادی مردم را مختل کرد و حتی نمی‌توان به بهانه امنیت ملی آزادی مردم را دچار خدشه کرد و این جزو افتخارات ماست.»   پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت “رادیوزمانه” (Radiozamaneh) از مجموع یک ساعت و نیم گفتگوی مستقیم رئیس جمهور ایران ...

احمدی نژاد: «بر اساس قانون اساسی، حتی با وضع قانون نمی‌توان آزادی مردم را مختل کرد و حتی نمی‌توان به بهانه امنیت ملی آزادی مردم را دچار خدشه کرد و این جزو افتخارات ماست.»

 

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت “رادیوزمانه” (Radiozamaneh) از مجموع یک ساعت و نیم گفتگوی مستقیم رئیس جمهور ایران با مردم از طریق تلویزیون، تنها یک بخش کوچک را به صورت گزینش شده مورد توجه قرار داد.

این رسانه از دکتر احمدی نژاد نقل کرد: «تشکیل هیأت نظارت حق رئیس جمهور است و برخی مسئولان در این کشور حتی یک بار هم قانون اساسی را نخوانده‌اند.»

 

به نوشته این سایت، رئیس جمهور افزود: «تشکیل هیأت نظارت برای دعوا و مسائل شخصی و به معنای اختلاف و درگیری نیست بلکه اداره کردن کشور بر اساس قانون اساسی است. بر اساس قانون اساسی، حتی با وضع قانون نمی‌توان آزادی مردم را مختل کرد و حتی نمی‌توان به بهانه امنیت ملی آزادی مردم را دچار خدشه کرد و این جزو افتخارات ماست.»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1644

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.