با رنگ باختن همگرایی و از نفس افتادن حرکت جمعی، میرحسین موسوی اینک فردی تک‌افتاده است که باید برای شفای عاجلش دعا کنید.   پیارم به نقل از سیاسی جام؛ سایت بالاترین، شبکه اینترنتی ضدانقلاب، در مطلبی ضمن اشاره به بیماری میرحسین موسوی نوشت: «…با رنگ باختن همگرایی و از نفس افتادن حرکت جمعی، میرحسین ...

با رنگ باختن همگرایی و از نفس افتادن حرکت جمعی، میرحسین موسوی اینک فردی تک‌افتاده است که باید برای شفای عاجلش دعا کنید.

 

پیارم به نقل از سیاسی جام؛ سایت بالاترین، شبکه اینترنتی ضدانقلاب، در مطلبی ضمن اشاره به بیماری میرحسین موسوی نوشت: «…با رنگ باختن همگرایی و از نفس افتادن حرکت جمعی، میرحسین موسوی اینک فردی تک‌افتاده است که باید برای شفای عاجلش دعا کنید؛ تو گویی اهمیتش تنها در شخص او بوده و باید مثل هر عزیز پا به سن گذاشته‌ای نگران مرگ و زندگی اش بود. مهم سلامت جسمی و بقای عمر اوست، نه چیز دیگر. حال آنکه دعا و آرزو برای تپیدن و نتپیدن قلب یک رهبر سیاسی تقلیل او به یک فرد و غفلت از موقعیت ماهیتا جمعی اوست.»

 

این سایت ضمن اعتراف به از بین رفتن چهره لیدری و رهبری موسوی، حمایت طرفداران جنبش سبز را بیشتر نوعی دلسوزی و  همدردی دانست تا یک حرکت آگاهانه سیاسی و افزود: «مساله ارزش بیشتر و کمتر جان چهره‌های سیاسی و ما مردم معمولی نیست، مساله نادیده گرفتن این واقعیت است که میرحسین موسوی اگر اهمیتی داشت، اهمیتی سیاسی بود، نه از بابت ایجاد نوعی حس همدلی انسانی عام و رقت قلبی که می‌تواند متوجه هر فرد دیگری از جامعه انسانی شود.»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1602

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.