سی ان ان: نکته جالب این است که قایق های تندروی ایرانی دقیقاً از همان مدلی است که در افتتاحیه بازی های المپیک لندن “دیوید بکهام” در آن سوار شد و مشعل بازی ها را به ورزشگاه ویمبلی منتقل کرد. پیارم به نقل از جام سیاسی؛ شبکه سی ان ان با پخش گزارشی از قایق ...

سی ان ان: نکته جالب این است که قایق های تندروی ایرانی دقیقاً از همان مدلی است که در افتتاحیه بازی های المپیک لندن “دیوید بکهام” در آن سوار شد و مشعل بازی ها را به ورزشگاه ویمبلی منتقل کرد.

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ شبکه سی ان ان با پخش گزارشی از قایق های تندروی ایران گفت: ایران تندرو ترین قایق های جهان را در اختیار دارد.

سی ان ان افزود: نکته جالب این است که قایق های تندروی ایرانی دقیقاً از همان مدلی است که در افتتاحیه بازی های المپیک لندن “دیوید بکهام” در آن سوار شد و مشعل بازی ها را به ورزشگاه ویمبلی منتقل کرد.

کار شناس این شبکه همزمان با پخش تصاویری از قایق های تندروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قایق تنرویی که “دیوید بکهام” در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک لندن سوار بر آن مشعل المپیک را به ورزشگاه “ویمبلی” انتقال داد گفت: قایقی که دیوید بکهام بر آن سوار بود نمونه ای از قایق های تندرویی است که نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران به آن مجهز است.

وی در ادامه با اشاره به توانمندی ایران در حوزه دریایی گفت: ایران پس از آنکه یک نمونه از این قایق ها را در سال های پیش از یک کشور آفریقایی خریداری کرد توانست با بدست آوردن تکنولوژی این قایق به تولید انبوه آن دست یابد.
سی ان ان تاکید کرد: در حال حاضر غرب با توجه به توانایی های ایران در طراحی و ساخت انواع قایق ها و تجهیزات دریایی، به فکر بالا بردن توان دفاعی  ناو های خود افتاده است تا در مواجهه احتمالی با قایق های تندروی ایرانی توان مقابله با آن ها را داشته باشد.

این شبکه افزود: تحلیل گران معتقدند که ایران روز به روز فناوری نظامی دریایی خود را توسعه می دهد و  وجود این قایق ها در دستان ایران آن هم در منطقه حساس تنگه هرمز به بزرگترین تهدید برای ناو های آمریکایی و غربی در خلیج [فارس] تبدیل شده است

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1577

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.