بی بی سی: «شبکه تلویزیونی وابسته به دولت روسیه گزارش کرده است الیا پیانزین، مردی که مظنون به طرح نقشه قتل ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه است، به این کشور استرداد شده است.»   پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت بی بی سی فارسی(BBC Persian) نوشت: «شبکه تلویزیونی وابسته به دولت روسیه گزارش کرده ...

بی بی سی: «شبکه تلویزیونی وابسته به دولت روسیه گزارش کرده است الیا پیانزین، مردی که مظنون به طرح نقشه قتل ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه است، به این کشور استرداد شده است.»

 

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ سایت بی بی سی فارسی(BBC Persian) نوشت: «شبکه تلویزیونی وابسته به دولت روسیه گزارش کرده است الیا پیانزین، مردی که مظنون به طرح نقشه قتل ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه است، به این کشور استرداد شده است. این مرد حدود هشت ماه پیش، چند هفته پیش از انتخابات روسیه، در اودسا، یکی از شهرهای بندری اوکراین دستگیر شد و در اختیار دولت این کشور قرار گرفت.»

 

این سایت ادامه داد: «آدام اوسمایف، یکی دیگر از افرادی که گمان می‌رود در نقشه بمبگذاری کاروان پوتین همدست پیانزین بوده است، همچنان در اوکراین به سر می‌برد. او از دادگاه حقوق بشر اروپا درخواست کرده است که به روسیه استرداد نشود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1564

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.