یونایتد پرس: «فرماندهان جبهه داخلی اسرائیل امروز سیستم هشدار دهنده ای را آزمایش کردند که هنگام وقوع حملات موشکی ایران و حزب الله به تمامی شهروندان اسرائیلی پیامک متنی ارسال می کند.» به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز عربی ، نسخه عربی پایگاه اینترنتی خبرگزاری یونایتدپرس (arabic.upi) یکشنبه ۲۲ مرداد (August 12) گزارش ...
یونایتد پرس: «فرماندهان جبهه داخلی اسرائیل امروز سیستم هشدار دهنده ای را آزمایش کردند که هنگام وقوع حملات موشکی ایران و حزب الله به تمامی شهروندان اسرائیلی پیامک متنی ارسال می کند.»

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز عربی ، نسخه عربی پایگاه اینترنتی خبرگزاری یونایتدپرس (arabic.upi) یکشنبه ۲۲ مرداد (August 12) گزارش داد: «فرماندهان جبهه داخلی اسرائیل امروز سیستم هشدار دهنده ای را آزمایش کردند که هنگام وقوع حملات موشکی ایران و حزب الله به تمامی شهروندان اسرائیلی پیامک متنی ارسال می کند.»

بنا بر این گزارش، رسانه های رژیم صهیونیستی امروز اعلام کردند که این سامانه از ساعت ۸ صبح الی ۶ بعد از ظهر مورد آزمایش قرار می گیرد. یونایتد پرس نوشت: «در این سامانه هشدار دهنده امکان ارسال پیامک متنی به زبان های عبری، عربی، روسی و انگلیسی تعبیه شده است.»

یونایتد پرس در خاتمه افزود: «بنابر گزارش های رسانه ای این سامانه پیامکی هشدار دهنده جهت پاسخ حزب الله لبنان و ایران هنگام حمله اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران است.»

 

بر پایه گزارش تکمیلی سرویس سیاسی جام نیوز به نقل از وب سایت آلمانی دویچه وله (DeutscheWelle) این سیستم ابتدا روز یکشنبه به صورت آزمایشی در شهر رام‌‌الله راه اندازی می‌شود. سپس تا روز پنجشنبه ساکنان شهرهای تل‌آویو، بیت المقدس و حیفا نیز پیامک‌هایی آزمایشی دریافت می کنند.

 

“اشپیگل آنلاین” (SpiegelOnline) نیز در همین ارتباط نوشته که متن پیامک هشدار چنین خواهد بود: «جبهه میهنی: این آزمایش یک سیستم هشدار تلفن همراه است.»

گفته می‌شود که این سیستم خبررسانی تا ماه سپتامبر در سراسر سرزمین های اشغالی آماده‌ی بهره‌برداری خواهد بود.

 

به گزارش روزنامه‌ صهیونیستی “هاآرتص” (Haaretz) این سیستم در آغاز بحث‌هایی بر‌انگیخته بود. شرکت‌های خدمات تلفن همراه نخست حاضر به همکاری نبودند و ارسال چنین پیامک‌هایی را عامل ایجاد ترس و سراسیمگی می‌دانستند. این شرکت‌ها از وزارت جنگ اسرائیل خواسته بودند که در صورت بروز دعواهای حقوقی، به آنان غرامت بپردازد. ولی طرفین بعدا توافق کردند که در صورت بروز دعواهای حقوقی، کسی ملزم به پرداخت غرامت نباشد، حتی اگر هشدار ناموجهی داده شده باشد.

 

ظاهرا ارتش صهیونیستی از ترس حملات غافلگیرکننده گروه های جهادی و ایران، ماه‌هاست در حال آزمایش این سیستم هشداردهنده پیامکی است. چنانچه کسی موفق به رخنه در این سیستم شود و آن را از کار بیندازد یا دائما به کار گیرد، این امر می‌تواند برای رژیم صهیونیستی گران تمام شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1469

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.