تحولات منطقه عاملی تعیین کننده برای نابودی رژیم صهیونیستی است تهران – نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران با اشاره به بیداری اسلامی و سرنگونی رژیم حسنی مبارک در مصر تاکید کرد: تحولات منطقه عاملی تعیین کننده در نابودی رژیم صهیونیستی است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ‘ ناصر ابوشریف ‘ صبح امروز – ...

تحولات منطقه عاملی تعیین کننده برای نابودی رژیم صهیونیستی است

تهران – نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران با اشاره به بیداری اسلامی و سرنگونی رژیم حسنی مبارک در مصر تاکید کرد: تحولات منطقه عاملی تعیین کننده در نابودی رژیم صهیونیستی است.

1391/05/22 - 11:53

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ‘ ناصر ابوشریف ‘ صبح امروز – یکشنبه – در نشست ‘ روز جهانی قدس و تحولات منطقه ‘ که در محل دفتر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در تهران برگزار شد، افزود: روز جهانی قدس روز وحدت کشورهای اسلامی است.

وی افزود: روز جهانی قدس فقط به برگزاری راهپیمایی در حمایت از قدس شریف و ملت فلسطین منوط نمی شود، بلکه راهنمای مسیر کلی جامعه اسلامی است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران بااشاره به عواملی که باعث شدند در طول سال‌های گذشته رژیم صهیونیستی به حیات خود در منطقه خاورمیانه ادامه دهد، گفت: نخستین دلیل برای ادامه حیات صهیونیست‌ها، ‘ ملل اسلامی و نبود وحدت در بین آنها ‘ و دلیل دیگر ‘ حمایت‌های قدرت‌های بزرگ از این رژیم نامشروع’ بوده است.

وی با بیان این که تحولات منطقه از جمله بیداری اسلامی در خاورمیانه تعادلی میان قدرت‌های حامی رژیم اشغالگر قدس و نیروهای مخالف وجود این رژیم در منطقه به وجود آورده است، گفت: آمریکا حامی اصلی رژیم صهیونیستی است و اگر حمایت‌های خود را از این رژیم قطع کند، یک دقیقه هم نمی تواند به حیات خود ادامه دهد و به طور یقین متلاشی خواهد شد.

ابوشریف تصریح کرد: تعداد فلسطینیان ساکن در سرزمین‌های اشغالی یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر است اما براساس آمارهای اعلام شده در سال ۲۰۱۴ میلادی تعداد آنها با صهیونیست‌ها برابر خواهد شد و ممکن است در آن زمان حالت دو قومیتی در سرزمین‌های فلسطینی به وجود بیاید.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران درادامه با تاکید بر لزوم حفظ وحدت میان کشورها و ملل اسلامی، گفت: هر خبری درباره برخورد میان شیعه و سنی و یا درگیری‌های داخلی در سوریه، خبر خوشی برای صهیونیست‌ها محسوب می شود.

ابوشریف اضافه کرد: رژیم صهیونیستی برای ادامه حیات خود تلاش می کند بین ملل اسلامی تفرقه ایجاد کند و وحدت میان آنها را از بین ببرد اما مسلمانان باید هوشیار باشند.

نشست روز جهانی قدس و تحولات منطقه امروز با حضور شیخ الاسلام دبیرکل دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس ، ˈفیروزه رجایی فرˈ رییس ستاد پاسداشت شهدای جهان اسلام ، ˈناصر ابوشریفˈ نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران و ˈخالد قدومیˈ نماینده جنبش حماس در تهران برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1459

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.