اطلاعاتی که فائزه هاشمی با خود به لندن برد /اتفاق مشکوکی در راه است/الاغی که پیکاسو شد! +عکس // اطلاعاتی که فائزه هاشمی با خود به لندن برد /اتفاق مشکوکی در راه است باخبر شدیم که سه روز پس از خروج سؤال‌برانگیز خواهر آقازاده فتنه گر از کشور، اطلاعات رسیده به شبکه ایران از احتمال بروز یک ...
اطلاعاتی که فائزه هاشمی با خود به لندن برد /اتفاق مشکوکی در راه است/الاغی که پیکاسو شد! +عکس
//

اطلاعاتی که فائزه هاشمی با خود به لندن برد /اتفاق مشکوکی در راه است

باخبر شدیم که سه روز پس از خروج سؤال‌برانگیز خواهر آقازاده فتنه گر از کشور، اطلاعات رسیده به شبکه ایران از احتمال بروز یک اتفاق مشکوک خبر می‌دهد.
برخی منابع آگاه، به خبرنگار شبکه ایران گفته‌اند فرد یاد شده به احتمال بسیار قوی به همراه خود یک عدد کول دیسک با ظرفیت بالا را از کشور خارج کرده است؛ کول دیسکی که حاوی اطلاعات خاص بوده است.این منابع همچنین مدعی شدند، آنچه خواهر آقازاده فتنه گر از کشور خارج کرده «نقشه راه» بوده است.با توجه به قوت گرفتن اخبار و شایعاتی از این دست، ضروری است دستگاه‌های امنیتی بسرعت موضوع را بررسی کنند.

 

الاغی که پیکاسو شد! +عکس
به گزارش جام نیوز به نقل از ایسنا:

«پتی‌» نام الاغی انگلیسی است که با دهانش نقاشی می‌کشد و هر یک از این آثارش به قیمتی بیش از ۱۰۰ پوند خریداری می‌شود.کار عجیب این حیوان تا جایی برای او شهرت به ارمغان آورده که روزنامه‌های انگلیسی از او با عنوان «پیکاسو» (pic-ass-o) یاد می‌کنند.
به گزارش دیلی میل‌، «پتی» قلم‌مو را با دهانش نگه می‌دارد و با رنگ‌های زنده و متنوع در عرض ۱۰ دقیقه اثری هنری خلق می‌کند.این حیوان که در مرکز حیواناتی در شهر بریستول زندگی می‌کند، همیشه اشیا را با دهانش بلند می‌کند و همین مطلب تعلیم‌دهنده‌اش را تشویق کرد تا به او نقاشی کردن را بیاموزد.
«ویکی گرین‌اسلید» آموزگاری است که تنها سه هفته وقت صرف کرد تا از «پتی» یک «پیکاسو» در دنیای حیوانات بسازد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1420

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.