کریمی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در لیگ است آبادان- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: اصلی ترین هدف ما در فصل جدید قهرمانی در لیگ برتر است که با این سرمربی و بازیکنان توانایی رسیدن به این مهم را داریم. به گزارش پیارم به نقل از ایرنا، ‘علی کریمی’ پنجشنبه شب پس از دیدار مقابل ...

کریمی: هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در لیگ است

آبادان- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: اصلی ترین هدف ما در فصل جدید قهرمانی در لیگ برتر است که با این سرمربی و بازیکنان توانایی رسیدن به این مهم را داریم.

1391/04/29 - 22:42

به گزارش پیارم به نقل از ایرنا، ‘علی کریمی’ پنجشنبه شب پس از دیدار مقابل صنعت نفت، گفت: پیروزی در اولین بازی لیگ برای ما بسیار مهم بود و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

وی با تمجید از عملکرد هم تیمی های خود، ادامه داد: تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مهم کردیم و نشان دادیم که تیم بسیار خوبی هستیم و می توانیم امسال خیلی چیزها را ثابت کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به وضعیت هوای آبادان، گفت: هوا امروز بسیار گرم و همین مساله باعث شده بود تا نتوانیم آنطور که انتظار داشتیم در زمین مسابقه بازی کنیم.

وی تصریح کرد: هدف ما در لیگ جدید فقط قهرمانی است و با این سرمربی و بازیکنان می توانیم به هدف خود برسیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در خصوص اهمیت سه امتیاز دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: خوشحالم این سه امتیاز مهم را بدست آوردیم و می دانم این سه امتیاز حساس در روزهای سخت لیگ به کمک ما می آید و می تواند سرنوشت ساز باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد در هفته نخست دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه یک بر صفر از سد میزبان خود صنعت نفت آبادان بگذرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1143

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.