معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار جاسک از اختصاص ۱۱۸ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک و دارایی‌های سرمایه‌ای به این شهرستان خبر داد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرجاسک واقع در شرقی‌ترین بخش هرمزگان، غلامرضا سالاری ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی این شهرستان، اظهار کرد: اعتبارات شهرستان جاسک در ...

معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار جاسک از اختصاص ۱۱۸ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک و دارایی‌های سرمایه‌ای به این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 118 میلیارد ریال اعتبار به جاسک

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرجاسک واقع در شرقی‌ترین بخش هرمزگان، غلامرضا سالاری ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی این شهرستان، اظهار کرد: اعتبارات شهرستان جاسک در مقایسه با سال گذشته ۳۸ درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: تخصیص ۱۱۸ میلیارد ریال اعتبار در نشست شورای برنامه‌ریزی استان از محل اعتبارات تملک‌ و دارایی‌های سرمایه‌ای بخش قابل توجهی از مشکلات این شهرستان را رفع خواهد کرد.

این مسئول تصریح کرد: توجه به نیازهای شهرستان و رفع مشکلات عمرانی که در مسیر آبادانی و توسعه آن وجود دارد، از مهم‌ترین اموری است که باید به آن پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: مدیران ادارات در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید بیش از پیش برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای شهرستان عزم خود را جذب کنند تا شاهد ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز و افزایش رفاه مردم باشیم.

سالاری در پایان گفت: باید توجه داشته باشیم بیشترین خدمت از سوی مسئولان به مردم باعث رشد و سربلندی برای دولت و مردم می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7337

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.