تنکابن – معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد که دولت تلاش دارد تمام طرح های مهم و نیمه تمام کشور را به اتمام برساند و در این زمینه ۱۱۵ هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های مهم اختصاص می یابد .     به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، محمدرضا رحیمی بعدازظهر ...

تنکابن – معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد که دولت تلاش دارد تمام طرح های مهم و نیمه تمام کشور را به اتمام برساند و در این زمینه ۱۱۵ هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های مهم اختصاص می یابد .

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، محمدرضا رحیمی بعدازظهر امروز – پنج شنبه – در حاشیه بازدید از روند احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی تنکابن در جمع خبرنگاران افزود: در ۶تا هفت ماه گذشته، دولت در جلسات مختلف تصمیماتی را برای تکمیل طرح های نیمه تمام اتخاذ کرده است.در این جلسات اولویت های مهم کشور در زمینه های اقتصادی، پزشکی و پروژه های عمرانی مهر ماندگار بررسی شده است .

رحیمی گفت :دولت تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه های ممتاز و نیمه تمام به کار گرفته است . در این زمینه ۱۱۵ هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های مهم و نیمه تمام در نظر گرفته شده است.

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: در بخش تکمیل پروژه های عمرانی نیز تلاش شده است با همکاری و هماهنگی استانداری ها و مسئولان استانی، ضمن شناسایی پروژه های نیمه تمام، هر چه سریعتر برای تکمیل این پروژه ها اقدام شود.

رحیمی ادامه داد: در همین زمینه ˈعلی اکبر محرابیان ˈدستیار ویژه رییس جمهوری در طرح های مهر ماندگار در حال بررسی پروژه های عمرانی نیمه تمام است.

به گفته وی همچنین کارگروهی در دولت با مسئولیت وزیر امور اقتصاد و دارایی تشکیل شده است که این کارگروه تلاش دارد با بررسی وضعیت موجود و با توجه به مقوله تحریم، کالاهای اساسی مردم را تامین کند.

وی یادآور شد: خوشبختانه نیازهای اساسی مردم تامین شده است و از این نظر جای هیچ گونه نگرانی نیست .

معاون اول رییس جمهوری در مورد تامین داروها و تجهیزات پزشکی که جزو اولویت های ممتاز کشور است، گفت: در این زمینه نیز مشکلی وجود ندارد و به اندازه کافی و به تدریج دارو در اختیار وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی قرار می گیرد.

به گفته وی درحال حاضر ۹۷ درصد داروها در کشور تولید می شود.

رحیمی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات اقتصادی ، تامین دارو و تکمیل پروژه های عمرانی از اولویت های ممتاز دولت به شمار می رود.

همچنین معاون اول رییس جمهوری به همراهˈ سید شمس الدین حسینیˈ وزیر اقتصاد و امور دارایی، ˈمجید نامجو ˈ وزیر نیرو و جمعی از مسئولان استانی پس از بازدید از روند احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی تنکابن از مصلای در حال ساخت این شهر بازدید کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2676

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.