فرماندار بیرجند، نتایج انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند را اعلام کرد و گفت: ۱۱ نفر با حداکثر آراء مردم به شورای شهر بیرجند راه یافتند.   علی اکبر تناکی در گفت‌و گو گفت :منطقه خراسان‌جنوبی، با اشاره به اینکه تعداد ۸۰ شعبه اخذ رأی در سطح شهر آراء مردم را در ۲۴ خرداد ...
images-55.jpg

فرماندار بیرجند، نتایج انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند را اعلام کرد و گفت: ۱۱ نفر با حداکثر آراء مردم به شورای شهر بیرجند راه یافتند.

 

علی اکبر تناکی در گفت‌و گو گفت :منطقه خراسان‌جنوبی، با اشاره به اینکه تعداد ۸۰ شعبه اخذ رأی در سطح شهر آراء مردم را در ۲۴ خرداد جمع کردند، گفت: تعداد کل تعرفه و برگ رأی تحویل شده به شعب ۱۳۶ هزار و ۹۶۲ برگ بوده است که از این تعداد ۹۳ هزار و ۸۳۱ برگ مصرف شده است.

 

وی با اشاره به اینکه تعداد برگ‌های رأی داخل صندوق‌ها ۹۳ هزار و ۷۲۸ برگ بوده است، افزود: تعداد برگ‌های رأی باطله ماخوذه ۵۵۸۸ برگ و تعداد کل آراء مأخوذه شهر بیرجند ۹۳ هزار و ۸۳۱ رأی بوده که از این رقم ۸۸ هزار و ۱۴۰ رأی صحیح است.

 

فرماندار بیرجند اضافه کرد: سیده زهرا حسینی با ۲۶ هزار و ۳۷۳ رأی بیشترین آراء را در بیرجند کسب کرده است.

 

وی ادامه داد: رضا زنگویی ۱۸ هزار و ۷۰۸ رأی، فاطمه زهرا هلال بیرجندی ۱۵ هزار و ۷۴۸ رأی،‌ حسین صباغ ۱۳ هزار و ۴۵۶ رأی، محمدعلی طاهری بجد ۱۳ هزار و ۷۶ رأی، مرتضی یزدان‌شناس ۱۲ هزار و ۹۱۷ رأی، عباسعی نیک ۱۲ هزار و ۷۱۲ رأی، نفیسه نخعی ۱۱ هزار و ۸۰۵ رأی، مهدی عبدالرزاق ن‍ژاد ۱۱ هزار و ۴۰۳ رأی، مهدی بهترین ۱۱ هزار و ۳۴۷ رأی و سیدهادی قالیبافان ۱۰ هزار و ۶۵۲ رأی اخذ کرده است.

 

تناکی خاطرنشان کرد: رضا حسنی صفت، اسدالله سلیم، محمدحسن بشیری زاده، سیدمرتضی موسوی و محمد خوشنام به عنوان پنج عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر بیرجند بیشترین آراء را کسب کرده‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4939

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.