// پیارم- ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی روز پنج شنبه در آیینی نمادین در مجتمع مسکن مهر امام صادق (ع) اراک با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.   به گزارش  پیارم به نقل ازایرنا، واحدهای بهره برداری شده مسکن مهر استان مرکزی شامل هشت هزار و ...

 

//

پیارم- ۱۱ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر استان مرکزی روز پنج شنبه در آیینی نمادین در مجتمع مسکن مهر امام صادق (ع) اراک با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

 

به گزارش  پیارم به نقل ازایرنا، واحدهای بهره برداری شده مسکن مهر استان مرکزی شامل هشت هزار و ۲۰۰ واحد در شهرهای با جمعیت بیش از ۲۵ هزار نفر و سه هزار واحد در شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر است.

برای ساخت و آماده سازی این واحدها چهار هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

از این تعداد، چهار هزار و ۳۲ واحد مسکن مهر در اراک، یک هزار و ۴۷۸ واحد در شهر مهاجران، ۹۱۹ واحد در خمین، ۶۴۲ واحد در محلات، ۳۶۳ واحد در دلیجان، ۷۶۷واحد در ساوه و مابقی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت احداث شده است.

یکهزار و ۴۴۰ واحد مسکن مهر امام صادق (ع) اراک با سرمایه گذاری ۵۷۶ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۱۳ هزار و ۶۱ مترمربع با زیربنای ۱۷۶ هزار و ۶۱۳ مترمربع در قالب ۳۲ بلوک است که کار ساخت این واحدها از سال ۸۹ آغاز شده بود.

هر واحد بلوک های ۳۲ و ۴۸ واحدی مسکن مهر امام صادق (ع) اراک با متراژ ۷۰ تا ۹۰ متری ساخته شده است.

ساخت دو باب مدرسه، دو مجتمع تجاری خدماتی و یک مسجد با زیربنای یکهزار و ۵۰۰ مترمربع در مجتمع مسکن مهر امام صادق (ع) اراک هدف گذاری شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3252

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.