پیارم خبر:فرماندار حاجی آباد گفت : ۱۰۳ روستای حاجی آباد از آب آشامیدنی سالم برخوردارند به گزارش خبرنگار پیارم،بهرام پور اشرف در جلسه شورای اداری این شهر افزود: از این تعداد ۷۹ روستا تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی آبرسانی می شوند و تعداد ۲۴ روستا نیز بطور خودگردان و هیات امنایی اداره می شوند.وی ...

پیارم خبر:فرماندار حاجی آباد گفت : ۱۰۳ روستای حاجی آباد از آب آشامیدنی سالم برخوردارند

به گزارش خبرنگار پیارم،بهرام پور اشرف در جلسه شورای اداری این شهر افزود: از این تعداد ۷۹ روستا تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی آبرسانی می شوند و تعداد ۲۴ روستا نیز بطور خودگردان و هیات امنایی اداره می شوند.
وی با اشاره به بحران کم آبی در برخی روستاها اظهار داشت: ۱۱ روستا نیز از طریق تانکر و بصورت سیار آبرسانی    می شوند
پور اشرف با بیان اینکه برخی از روستاهای این شهرستان فاقد شبکه آبرسانی هستند افزود : از ۲۰۰ روستای این شهرستان ۹۰ روستای زیر ۲۰ خانوار فاقد شبکه آبرسانی هستند.
وی با اشاره به افزایش طرح و پروژه های عمرانی وزارت نیرو در این شهرستان افزود: آبرسانی به روستاهای عزت آباد ، شریک آباد ، فخر آباد ، خوشن آباد و نسویه، رفع کمبود آب شرب دهنو ، گیس ، شهدادی و تله قلعه با اعتباری بالغ بر۲ میلیارد تومان از جمله اقدامات سالجاری این شرکت بوده است.
فرماندار حاجی آباد کف شکنی ۶ حلقه چاه در سطح شهرستان و شروع عملیات آبرسانی به مجتمع حسن آباد ،چاله مورت ، شیخ عالی و پمپاژ چاه آب شرب مجتمع باغات ، کشکوئیه از دیگر اقدامات انجام شده  در سالجاری دانست.
وی افزود: به منظور تامین آب شرب ۹ روستا با اعتباری بالغ بر ۵/۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات متمرکز وزارتخانه تنش همچنین تامین آب شرب روستاهای گنج ، طاشکوئیه و علی آباد مصوب شده و بزودی آغاز خواهد شد.
پور اشرف در پایان مصوبات شهرستان را قرائت نموده و خواستار پیگیری مسئولین ذیربط شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2055

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.