حاجی آباد: رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از واریز مبلغ۱۰۰  میلیون ریال به حساب دهیاری‌های روستاهای جائین، آشکارا، آبید،کوشا، دهستان‌پائین و طارم جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی خبر داد. به گزارش خبرگزاری پیارم، حجت‌الاسلام فوادیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، در نشست توجیهی مدیران مراکز و خانه‌های قرآن روستایی و شهری با اشاره به آیات ...

حاجی آباد: رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از واریز مبلغ۱۰۰  میلیون ریال به حساب دهیاری‌های روستاهای جائین، آشکارا، آبید،کوشا، دهستان‌پائین و طارم جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پیارم، حجت‌الاسلام فوادیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد، در نشست توجیهی مدیران مراکز و خانه‌های قرآن روستایی و شهری با اشاره به آیات نورانی و راهگشای قرآن‌کریم اظهار کرد: قرآن‌مجید تنها کتابی است که هیچگاه در آن کهنگی و قدیمی شدن وجود ندارد، چراکه هر قدر انسان در آیات این کلام وحی تدبر و تفکر کند، به مطالب تازه و جذاب‌تری دست می‌یابد.

وی ادامه داد: گذشت زمان نه تنها از طراوت قرآن نمی‌کاهد، بلکه هر قدر علم به سوی تکامل پیش می‌رود، درخشش آیات الهی نیز بیشتر می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد با اشاره به شرایط فعالیت‌های قرآنی در مساجد و حسینیه‌‌های روستاهای حاجی‌آباد گفت: با توجه به اینکه افراد در روستاها بدون متولی و مدیریت واحد در حسینیه‌ها، مساجد و مدارس به فعالیت‌قرآنی می‌پردازند، طبیعتا این امر با مشکلاتی روبرو می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی برخی از بانوان روستایی و شهری حاجی‌آباد در منازل شخصی گفت: در این فعالیت‌های قرآنی گاهی اوقات محیط برگزاری کوچک و نامناسب است که باید برای تأمین فضای مورد نیاز عبادت و راز و نیاز همه اقشار جامعه در روستاها فکری اندیشیده شود.

حجت الاسلام فوادیان ادامه داد: در این راستا ۵ باب خانه قرآن روستایی در روستاهای جائین، آشکارا، آبیدکوشا، دهستان‌پائین و طارم از حمایت‌های مالی، هرکدام به مبلغ۱۰۰میلیون ریال برخوردار شدند و این مبالغ به حساب دهیاری‌های این روستاها جهت احداث مکان‌های مورد نظر واریز شده است.

وی همچنین با اشاره به ضرورت گسترش برنامه‌های قرآنی در روستاها به برگزاری محافل انس با قرآن و نهادینه کردن احکام و فرامین قرآن در این برنامه‌ها اشاره و از زحمات مدیران مراکز و خانه‌های قرآنی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2952

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.