مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان در شهریورماه سال‌جاری گفت: از زمان اعلام فراخوان، تاکنون ۱۰۰ شرکت تعاونی در استان در سایت جشنواره ثبت‌نام کرد‌ه‌اند.   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد راستی ظهر امروز طی نشستی خبری در این رابطه گفت: با توجه به ...

مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان در شهریورماه سال‌جاری گفت: از زمان اعلام فراخوان، تاکنون ۱۰۰ شرکت تعاونی در استان در سایت جشنواره ثبت‌نام کرد‌ه‌اند.

خبرگزاری فارس: ثبت‌نام 100شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی‌های برتر هرمزگان

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد راستی ظهر امروز طی نشستی خبری در این رابطه گفت: با توجه به این‌که مهلت ثبت‌نام تا ۱۸ تیرماه جاری ادامه دارد، تعداد ثبت‌نام شده‌ها نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی عنوان کرد: تعاونگران می‌توانند تا تاریخ ۱۸ تیرماه سال‌جاری همزمان با تعاونگران سراسر کشور با مراجعه به نشانی اینترنتی www.mcls.gov.ir برای شرکت در هشتمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر ثبت‌نام کنند.

مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به این‌که هشتمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در هفته تعاون با معرفی برترین‌های بخش تعاون برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در گرایش‌های کشاورزی، صنعت، معدن، خدمات، آموزشگاهی، حمل و نقل، فرش دستباف، مرزنشینان، مسکن، عمران، زنان، سهام عدالت و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

گفتنی است،‌ تقدیر از تعاونگران نمونه کشور، به تصویر کشیدن نقاط قوت و موفقیت این بخش، ترویج فرهنگ تعاون و شناساندن نمونه‌های موفق تعاونی و توانمندی‌های بالقوه آن و ایجاد انگیزه مضاعف در زمینه کار گروهی، بهره‌مندی بیشتر از استعدادها و نیز تجمیع سرمایه‌های اندک‌ از جمله اهداف این جشنواره است.

شرکت‌های تعاونی، تشکل‌های مردمی سازمان یافته‌ای هستند که علاوه بر دارا بودن مزایای اقتصادی، اجتماعی و عملی ساختن ارزش‌های معنوی و فرهنگی نقش مؤثری را نیز در راستای برقراری عدالت اجتماعی و حرکت به سمت توسعه پایدار ایفا می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5509

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.