کاراته کاران حاجی آباد در مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین UFK موفق به کسب ۳نشان  طلا ،۲نقره و ۱ برنز شدند. به گزارش پیارم شهرستان حاجی آباد ، کاراته کاران این شهرستان که به نمایندگی از استان هرمزگان با ۷ورزشکار با مربی گری اقای پیمان رفعتی  در مسابقات کیوکوشین سبک UFK کاراته قهرمانی کشور که ...

کاراته کاران حاجی آباد در مسابقات قهرمانی کشور سبک کیوکوشین UFK موفق به کسب ۳نشان  طلا ،۲نقره و ۱ برنز شدند.

به گزارش پیارم شهرستان حاجی آباد ، کاراته کاران این شهرستان که به نمایندگی از استان هرمزگان با ۷ورزشکار با مربی گری اقای پیمان رفعتی  در مسابقات کیوکوشین سبک UFK کاراته قهرمانی کشور که روز جمعه  مورخه ۹۶/۱۱/۲۷ با حضور ۲۸۰ورزشکار از  ۱۲استان :یزد ،لرستان ،فارس ،هرمزگان و تهران به میزبانی استان یزد در سالن غدیراین شهرستان  برگزار گردید موفق به کسب مقام قهرمانی این رقابتها با  ۳ نشان طلا، ۲ نقره و ۱ برنز ) شدند.

بنا به اظهار علی رفعتی رئیس هیئت کاراته  شهرستان حاجی اباد این مسابقات با حضور ۲۸۰کاراته کا از استان های :یزد ،کرمان ،لرستان ،فارس ،هرمزگان ،تهران و… برگزار گردید که تیم کاراته شهرستان حاجی آباد که به نمایندگی استان هرمزگان با ۷ ورزشکار در رده های سنی ، نونهالان، نوجوانان و جوانان، و بزگسالان بهمراه ۱ مربی در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند موفق به کسب ۳ نشان طلا ، ۲ نشان  نقره و ۱ نشان برنز  و همچنین به ترتیب تیم های یزد ،کرمان و هرمزگان مقام های اول و دوم وسوم را کسب کردند.

عناوین  کسب شده  :

مقام اول :محمد قادری در  وزن ۳۵کیلوگرم  رده سنی نو جوانان.

مقام اول :ابوالفضل شهبازی   در وزن ۲۵کیلو گرم رده سنی  نونهالان

مقام اول: اسماعیل حسینی  در وزن ۲۵کیلو گرم رده سنی  خردسالان

مقام دوم : صدرا روح الامینی در وزن ۲۵کیلو گرم رده سنی  خردسالان

مقام دوم  : محمد امین صادقی  در وزن ۴۵کیلو گرم رده سنی  نوجوانان

مقام سوم  : محمد علی روح الامینی در وزن ۳۵کیلو گرم  رده سنی نوجوانان

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=67215

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.