نخستین اردوی راهیان نور دریایی ویژه دانشجویان دانشگاههای استان هرمزگان به جزیره هرمز برگزار شد. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز ،در این اردو یک روزه که به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان برگزار شد،بیش از صد نفر از برداران دانشگاههای بندرعباس در روز پنج شنبه از جزیره هرمز ...

نخستین اردوی راهیان نور دریایی ویژه دانشجویان دانشگاههای استان هرمزگان به جزیره هرمز برگزار شد.

حاجی

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز ،در این اردو یک روزه که به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان برگزار شد،بیش از صد نفر از برداران دانشگاههای بندرعباس در روز پنج شنبه از جزیره هرمز بازدید کردند.

این اردو با روایت گری فرماندهان منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت الاسلام الهی مهر همراه بود و دانشجویان قبور مطهر دو شهید گمنام و ۳۶ شهید این جزیره را زیارت کردند.

جواد بیژنی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان هدف از برگزاری این اردو را آشنایی دانشجویان با موقعیت استراتژیک تنگه هرمز و منطقه خلیج همیشه فارس، آشنایی با شهدای دریا و شهدای ناشناخته و آشنایی دانشجویان با توانمندی های نظام در مقابله با دشمن دانست.

جواد بیژنی افزود:این نخستین اردوی راهیان نور دریایی بود که از طرف ناحیه بسیج دانشجویی صورت گرفت و تداوم این اردوها بعد از پایان امتحانات دانشجویان ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24576

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.