پژوهشسرای خوارزمی بندرلنگه ، هفته پژوهش را در حالی پشت سر نهاد که رقابت های پژوهشی دانش آموزان فضای جذاب و خاصی بر این مجموعه پژوهشی حاکم کرده بود. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز  پژوهشسرای خوارزمی جهت اجرای رقابت های پژوهشیِ،هفته پژوهش را در حالی پشت سر گذاشت ...

پژوهشسرای خوارزمی بندرلنگه ، هفته پژوهش را در حالی پشت سر نهاد که رقابت های پژوهشی دانش آموزان فضای جذاب و خاصی بر این مجموعه پژوهشی حاکم کرده بود.

index

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز  پژوهشسرای خوارزمی جهت اجرای رقابت های پژوهشیِ،هفته پژوهش را در حالی پشت سر گذاشت که برگزاری مسابقات علمی – پژوهشی ، اکثر دانش آموزان پژوهش محور مدارس بندرلنگه را درگیر خود کرده بود.

رقابت”نجات تخم مرغ و چالش جاذبه” از جذاب ترین این مسابقات بود که با استقبال خوب مدارس همراه شد و دانش آموزان پس از ارائه ابداعات علمی و متفکرانه خود ، در رقابتی نزدیک و دیدنی ، تخم مرغ های محصور شده خود را از آسمان به زمین انداختند تا نشان دهند که فکر و علم میتواند بر جاذبه زمین هم غلبه کرده و تخم مرغ شکننده را هم پس از برخورد با زمین ، مصون نگاه دارد.

در پایان این  رقابت به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.

برچسب ها :

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24511

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.