صالح یک تاجر اهل عربستان صعودی است که ۵۸ بار ازدواج کرده است. او بار نخستین بار در سن ۱۴ سالگی ازدواج کرده است.  به گزارش پیارم به نقل از سرویس فرهنگی جام نیوز، نشریه‌ی لایف دیلی«LifeDaily» فهرست ۸ تن از مهم‌ترین رکورد داران زادوولد و ازدواج در تاریخ را منتشر کرده که وب سایت ...
صالح یک تاجر اهل عربستان صعودی است که ۵۸ بار ازدواج کرده است. او بار نخستین بار در سن ۱۴ سالگی ازدواج کرده است.
 به گزارش پیارم به نقل از سرویس فرهنگی جام نیوز، نشریه‌ی لایف دیلی«LifeDaily» فهرست ۸ تن از مهم‌ترین رکورد داران زادوولد و ازدواج در تاریخ را منتشر کرده که وب سایت “رادیو کوچه” آن را منعکس نموده است.

  این افراد عبارتند از:

۱٫ فتحعلی شاه قاجار

فتحعلی شاه قاجار به مدت ۳۷ سال بر ایران زمین حکومت کرد. در طول این مدت او ۱۵۸ بار ازدواج کرد و بدین ترتیب صاحب ۲۶۰ فرزند و پدر بزرگ ۷۸۶ نوه شد.

 
۲٫ آسنتوس اوگولا آکوکو

آقای آسنتوس از شهروندان کنیا، در زندگی خود بیش از ۱۰۰ زن اختیار نمود. او برای نخستین بار در سال ۱۹۳۹ ازدواج کرد. وی ۸۵ بار طلاق را نیز در زندگی خود تجربه کرد. در ‌‌نهایت او صاحب ۱۶۰ فرزند شد و در سال ۲۰۱۰ میلادی و در سن ۹۴ سالگی چشم از جهان فروبست.

 
۳٫ محمد بلا ابوبکر

محمد یک خادم مسلمان اهل کشور نیجریه است که ۸۶ زن و ۱۷۰ فرزند دارد. جالب است بدانید که برخی از همسران او از فرزندانش هم کوچک‌تر هستند. او در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط نیروهای مسلمان محلی بازداشت و مجبور به طلاق بسیاری از همسرانش شد.
۴٫ وارن استید جیفس

او رئیس پیشین کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان یا به عبارتی یکی از بزرگ‌ترین فرقه‌های بنیادگرای «مورمون» بوده است. او ۸۰ همسر اختیار نمود و ۲۵۰ فرزند دارد. او به جرم تجاوز و برگزاری مراسم ازدواج برای نوجوانان زیر سن قانونی متهم است. قرار گرفتن نام او در سال ۲۰۰۶ میلادی در لیست مجرمان فراری «ّّFBI»، او را به شهرت جهانی رساند. سرانجام به رای دادگاه، برای او حکم حبس ابد صادر شد.
۵٫ وارن رولن جیفس

او مدیر ارشد کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بود. او ۷۵ باز ازدواج کرد و پدر ۶۵ کودک شد.
۶٫ صالح السایری

 

صالح یک تاجر اهل عربستان صعودی است که ۵۸ بار ازدواج کرده است. او نخستین بار در سن ۱۴ سالگی ازدواج کرده است.

 
۷٫ بریگان یانگ

 

او از سال ۱۸۴۷ تا ۱۸۷۷ میلادی، ریاست کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان را بر عهده داشت. او ۵۵ همسر داشت که از این تعداد، ۲۲ نفر از آن‌ها هیچگاه به صورت قانونی به عقد وی در نیامده و ۱۶ نفر از آن‌ها نیز بیوه بوده‌اند. همسران بریگان به او ۵۶ فرزند هدیه دادند.
۸٫ ژوزف اسمیت

 

آقای اسمیت، بنیانگذار کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان بود. او در طول حیات خویش ۳۴ بار ازدواج کرد. جالب است بدانید سن همسران او در طول سالیان متمادی، از ۱۴ تا ۶۰ سال نوسان داشته است.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24168

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.