عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شبکه های اجتماعی هم آثار سوء و هم آثار مثبت دارد، گفت: برخی از آنها هم حکم شراب در قرآن را دارد به این معنا که آثار سوء و زیان آن بیش از آثار مثبت آن است. به گزارش پیارم به نقل از سرویس فرهنگی جام نیوز، غلامعلی ...
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شبکه های اجتماعی هم آثار سوء و هم آثار مثبت دارد، گفت: برخی از آنها هم حکم شراب در قرآن را دارد به این معنا که آثار سوء و زیان آن بیش از آثار مثبت آن است.

به گزارش IMG11143019پیارم به نقل از سرویس فرهنگی جام نیوز، غلامعلی حداد عادل درباره فعالیت شبکه های اجتماعی، گفت: برخی از این شبکه هاهم حکم شراب در قران را دارد همانطور که خداوند در قران درباره آن می گوید زیانش بیشتر از سود آن است.

نماینده مردم تهران،‌ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: تشخیص مصادیق و شیوه برخورد با این شبکه ها را باید شورای عالی فضای مجازی بر اساس کارهای کارشناسی و در نظر گرفتن راهبردهای ارزشی و فرهنگی کشور تعیین کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:‌ فضای مجازی چند سال پیش از سوی رهبری معظم مورد توجه و بحث و بررسی قرار گرفت که نتیجه آن تاسیس مرکزعالی فضای مجازی و شورای عالی فضای مجازی شد چرا که این گونه امور ظریف است و ابعاد مختلف دارد و مقرر شد در این امور آن شورا تصمیم گیری کند.

 

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24097

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.