حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان عنوان کرده که ” اگر ما بخواهیم در انتخابات شرکت کنیم افراطیون را کنار می گذاریم. ما با کم حاشیه های اصلاح طلب همراه خواهیم بود.” به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲ توانست با پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان ...

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان عنوان کرده که ” اگر ما بخواهیم در انتخابات شرکت کنیم افراطیون را کنار می گذاریم. ما با کم حاشیه های اصلاح طلب همراه خواهیم بود.”

image70637

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲ توانست با پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان و ائتلافی که ما بین هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری، خاتمی و عارف به وجود آمد به جایگاه ریاست جمهوری دست یابد، اما بعد از انتخابات روحانی چندان روی خوشی از خود به اصلاح طلبان نشان نداد و تنها اعتدالگرایان بودند که در کابینه روحانی جایی برای خود دست و پا کردند.

روحانی حتی از محمد رضا عارف نیز در کابینه خود استفاده نکرد تا اصلاح طلبان تکلیف خود را دانسته و از همان روزهای آغاز به کار دولت روحانی، برنامه خود را در زمینه حضور مستقل در انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز کنند.

در این بین بدون شک یکی از جریان های اصلی حاضر در انتخابات مجلس اهالی دولت خواهند بود. در این خصوص حتی شنیده شده که حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان نیز عنوان کرده که ” اگر ما بخواهیم در انتخابات شرکت کنیم افراطیون را کنار می گذاریم. ما با کم حاشیه های اصلاح طلب همراه خواهیم بود.”

در این باره البته پیش از این نیز خبرهایی مبنی بر تشکیل جبهه اعتدالیون توسط اطرافیان رئیس جمهور برای انتخابات مجلس آینده مطرح شده بود.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24657

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.