نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سؤال از وزیر نفت درباره «کرسنت» را پیگیری می‌کنم، گفت: اولین فرصت با دبیر شورای عالی امنیت ملی جلسه برگزار خواهیم کرد. الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پیرامون سوال خود از بیژن زنگنه وزیر ...
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سؤال از وزیر نفت درباره «کرسنت» را پیگیری می‌کنم، گفت: اولین فرصت با دبیر شورای عالی امنیت ملی جلسه برگزار خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس: سؤال از وزیر نفت درباره «کرسنت» را پیگیری می‌کنم/ با شمخانی دیدار می‌کنیم

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پیرامون سوال خود از بیژن زنگنه وزیر نفت درباره کرسنت، گفت: من پیگیر این سوال هستم و به دوستان نیز  این موضوع را گفته‌ام.

وی اضافه کرد: چون دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به ما گفته تامل کنید ما نیز صبر کرده‌ایم تا مشاهده کنیم آنها چه می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در اولین فرصت ممکن با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی جلسه برگزار خواهیم کرد، خاطر نشان کرد: این جلسه با آقای شمخانی برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که جلسه نمایندگان با آقای شمخانی در چه زمانی برگزار خواهد شد، گفت: هنوز نمی‌دانم، قرار است دوستان با آقای شمخانی هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

نادران درباره علت پیگیری‌های خود برای رسیدگی به سوال کرسنتی از وزیر نفت، اظهار داشت: بازگشت متهمان پرونده یکی از ادله داوران قرار گرفته است یعنی داوران (لاهه) مطرح کرده بودند که شما اگر معتقدید که این فساد است چرا متهمان را به کار بازگرداندید اما در عین حال چون این موضوع گردش کار شده و پذیرفته‌اند که شورای عالی امنیت ملی کار را مدیریت کند و به نوعی همه قوا در شورا حضور دارند، مانعی ندارد آنها کار را مدیریت کنند اما باید کار را به پیش برد و نباید آن را متوقف کرد.

 

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24216

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.