فرمانده سپاه حاجی آباد از برگزاری مرحله نخست رزمایش بزرگ «بسیجیان محمد رسول‌الله (ص) » در حاجی آباد خبر داد. ...

دکتر محمد میرزاده فرمانده سپاه حاجی آباد در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش بسیجیان محمد رسول الله با حضور گردانهای الی بیت المقدس اولویت اول ار روز شنبه  مورخ ۱۷/۰۶/۹۷ با پشتیبانی کامل نهادها و دستگاههای اجرایی به مدت ۲۴ ساعت برگزار می گردد.

میرزاده افزود: هدف از این رزمایش نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله می باشد که علاوه بر نمایش آمادگی رزم بسیجیان و ایجاد آرامش و امنیت سرزمین خود برای مردم دنیا و امت اسلامی و جبهه مقاومت پیام دلگرمی دارد و با شعار (وحدت، ایستادگی، پیشرفت، عظمت امت اسلامی و ملت ایران را به جهانیان گوشزد می نماید.

دکتر محمد میرزاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد اظهار کرد: همزمان با نمایش اقتدار سپاهیان  محمد رسول الله  بسیجیان  در قالب گروه های جهادی در عرصه های مختلف به مردم خصوصا اقشار ضعیف  در مناطق محروم کمتر توسعه یافته جهت خدمت رسانی به مردم برگزار شد.

میرزاده افزود: این رزمایش از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۶/۹۷ با اعلام رمز یا محمد رسول الله (ص) رزمایش سازندگی ۵۰ گروه جهادی شامل دو تیم پزشکی ، دو تیم بسیج ادارات، ۱۰ تیم بسیج جامعه زنان ، ۳۶ گروه جهادی از محلات شهرستان است که به گروه های جهادی بومی هر منطقه اضافه می شوند که ان شالله خدمات به مردم نجیب شهرستان ارائه خواهند داد.

فرمانده ناحیه حاجی آباد  خاطر نشان کرد: تمرکز فعالیت بسیجیان گروه های جهادی در مناطق حاشیه نشین و روستاهای محروم دور افتاده می باشد که علاوه بر فعالیت های محرومیت زدایی نشاط و تحرک و پویایی را در دل مردم ایجاد نمایند.

انتهای پیام/ی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=68806

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.