امام جمعه شهرستان حاجی‌آباد گفت: در شرایط کنونی جهاد تبیین جنبه فوریت پیدا کرده است امروز حمله رسانه‌ای دشمن در بالاترین سطح و گسترده‌ترین ابعاد در حال پیشرفت در افکار عمومی است و مسلماً تعلل می‌تواند خسارت غیرقابل جبرانی را به کشور و جامعه تحمیل کند. ...

به گزارش پیارم، ابراهیم شریفی امام جمعه شهرستان حاجی‌آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد:در شرایط کنونی جهاد تبیین جنبه فوریت پیدا کرده است و آنچه از همه بیشتر مورد هجمه عملیات تحریف دشمن است ناکارآمد نمایی نظام اسلامی است.

حجت الاسلام شریفی افزود:عمده ترین علل این احساس کاذب نسبت به ناکار آمدی جمهوری اسلامی، اقدامات دشمن و تبلیغات منفی دشمن، غرب زده ها و سازشکاران، تسری دادن ناکارآمدی برخی از بخش ها به کل نظام ، مقایسه چهل سالگی انقلاب با وضعیت کنونی کشورهای پیشرفته ، خطای برخی رسانه ها و صاحبان منابر سیاسی در نقل نامتناسب اخبار منفی می باشد که متاسفانه این مسئله در چند سال اخیر هنگام رقابت های انتخاباتی دیده می شود طرفداران نامزدها و بعضاً خود نامزدها با پر رنگ کردن نقاط منفی دولت یا مجلس مستقر تلاش می کنند تا اقبال عمومی از آن مجموعه کاهش یابد.

 

وی بیان داشت:رژیم مافیایی آمریکا از زمان پایان جنگ جهانی دوم سیاست مداوم و بدون توقعی در مورد گسترش حضور نظامی در اقصی نقاط جهان داشته است، رژیم بحران زیست آمریکا در عرصه های مختلف برای تحقق منافع خود نیاز به بحران سازی دارد در واقع منافع مادی و تلاش برای غالب کردن فرهنگ آمریکایی تنها از طریق ایجاد بحران در مناطق مختلف محقق می شود، به همین دلیل در یک قرن اخیر بیشتر بحران های بین المللی به دلیل دخالت های آمریکا ایجاد شده است و به همین جهت رژیم بحران زیست رساترین تعبیر در معرفی این رژیم آمریکایی است.

 

حجت الاسلام شریفی افزود: نیروی هوا فضای سپاه ماهواره نور ۲ را در مدار ۵۰۰کیلومتری زمین قرار داد نکته مهم این است که در شرایطی که دشمنان سعی داشتند با تحریم حداکثری اجازه پیشرفت و توسعه را به کشور ندهند سپاه یکبار دیگر نشان داد که با رویکرد نگاه به داخل می توان به بالاترین سطح توسعه و پیشرفت رسید و جمهوری اسلامی را به عنوان اولین کشور مسلمانی معرفی کنند که ماهواره را در فضا قرار می‌دهد این رخداد حکایتی از هماهنگی و هم افزایی قوای مختلف در عرصه دانش و فناوری و صنعت و سیاستگذاری و اجرا است، رخدادی که باید در رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم صبور مان به عنوان یک الگو مورد توجه قرار گیرد .

 

وی افزود:یمن در حالی که در ۸ سال گذشته تحت شدید ترین حملات ائتلاف سعودی قرار دارد به یک بحران فراموش شده از نگاه رسانه ها و مقامات کشورهای غربی تبدیل شده است، اما اکراین به صدر اخبار و نشست های نهادهای مختلف بین المللی تبدیل شده است، این نوع مواجهه کشورهای غربی نشان دهنده این است که حقوق بشری که کشورهای غربی مدعی آن هستند تنها در خدمت انسان سفید پوست غربی و مسیحی است و دیگران واجد شرایط و حمایت این مقوله نمی شوند .

خطیب نماز جمعه حاجی آباد گفت:جنگ اکراین را باید نمایشگاه تناقضات رفتاری غرب در مواجهه با حوادث جهان نامید که البته در ذات تمدن غربی و تمدن آمریکایی نهفته است و حوادثی مانند جنگ اکراین این تناقضات را برای همه به رخ می کشد و افشا می کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=73150

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.