حماسه ملی نهم دی ماه هشتادو هشت به راستی نشان دهنده اوج افتخار و قدرت ملت همیشه قهرمان ایران اسلامی است،حماسه ای که براستی می توان از آن به عنوان انقلاب سوم نام برد. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان؛حماسه ملی نهم دی ماه سرآغاز بیعت دوباره ملت قهرمان ...

9dey-vfblog-150x150

حماسه ملی نهم دی ماه هشتادو هشت به راستی نشان دهنده اوج افتخار و قدرت ملت همیشه قهرمان ایران اسلامی است،حماسه ای که براستی می توان از آن به عنوان انقلاب سوم نام برد.

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان؛حماسه ملی نهم دی ماه سرآغاز بیعت دوباره ملت قهرمان ایران اسلامی با رهبری و ولایت فقیه بود که  درس عبرتی بود برای بدخواهان و دشمنان ملت ایران .

به همین مناسبت شبکه وبلاگی استان هرمزگان جنبش عظیم حماسه نهم دی ماه را در سطح استان هرمزگان، در زمینه هایشعر،دل نوشته،گزارش،مصاحبه،عکس،فیلم،نظرسنجی و … راه اندازی نموده است و از تمام فعالان و وب نویسان استان دعوت می شود بار دیگر و اینبار در فضای مجازی با راه اندازی جنبش های حمایت از حماسه ملی نهم دی ماه در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها عهد تازه ای ببندیم با آرمانهای این انقلاب و به دشمنان و بدخواهان کشورعزیزمان بفهمانیم که در هر کجا و هر شرایط که باشیم پشت این انقلاب و ولایت فقیه هستیم.

لطفا پس از انتشارو شرکت در این جنبش عظیم وبلاگی به شبکه وبلاگی استان هرمزگان”صدای دریا” اطلاع دهید تا شما را در جمع حامیان حماسه نهم دی ماه استان هرمزگان قرار دهیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24915

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.