برنامه‌ریزی بازماندگان گروهک ریگی برای ایجاد ناامنی در مناطق مرزی در ایام پایانی ماه صفر گروهک تروریستی جیش النصر برنامه های جدیدی در سر دارد و شنیده می شود همزمان با ایام سوگواری پایان ماه صفر، قصد دارند با انجام عملیات خرابکارانه بر علیه جمهوری اسلامی ایران گام بردارند. به گزارش پیارم به نقل از ...

برنامه‌ریزی بازماندگان گروهک ریگی برای ایجاد ناامنی در مناطق مرزی در ایام پایانی ماه صفر

برنامه‌ریزی بازماندگان گروهک ریگی برای ایجاد ناامنی در مناطق مرزی در ایام پایانی ماه صفر

گروهک تروریستی جیش النصر برنامه های جدیدی در سر دارد و شنیده می شود همزمان با ایام سوگواری پایان ماه صفر، قصد دارند با انجام عملیات خرابکارانه بر علیه جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در طول سال های اخیر اعضای خاندان ریگی اقدامات مخرب بسیاری بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم کشورمان در شرق ایران انجام دادند که پس از دستگیری بزرگترین تروریست این گروهک به نام عبدالمالک ریگی، تا مدت ها فضای آرامی بر منطقه سیستان و بلوچستان حاکم بود.

این روزها اما بار دیگر بازماندگان گروهک عبدالمالک به سرگردگی ستار ریگی شرارت هایی را در شرق کشور آغاز کرده اند و در طول یکی ۲ ماه گذشته در درگیری هایی که با ماموران نیروی انتظامی در این منطقه داشتند، چند تن از ماموران ناجا را به شهادت رساندند.

در همین رابطه خبر می رسد این گروهک تروریستی برنامه های جدیدی در سر دارد و شنیده می شود همزمان با ایام سوگواری پایان ماه صفر، قصد دارند با انجام عملیات خرابکارانه بر علیه جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

گروهک جیش النصر که در شهر ماشکیل ایالت بلوچستان پاکستان مستقر است در نظر دارد در ایام سوگواری پایان ماه صفر در برخی مناطق مرزی از جمله جالق، مک سوخته و کله گان از توابع شهرستان سراوان اقدامات خرابکارانه داشته باشند.

البته تحرکات این گروهک به طور کامل توسط نیروهای امنیتی کشورمان در حال رصد شدن است و سربازان گمنام امام زمان(عج) اشراف کاملی بر تحرکات این گروهک دارند؛ همچنین تدابیر امنیتی لازم هم برای برخورد با اقدامات احتمالی این گروهک پیش بینی شده است.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24649

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.