بازیکنان پرسپولیس در اقدامی مشترک اقدام به انتشار عکس‌های طارمی در صفحه شخصی خود کردند که به نظر می‌رسد سرمربی کروات این تیم خیلی مایل به بازگشت این بازیکن به تمرینات سرخپوشان نیست. به گزارش پیارم؛ معمای باقی‌ماندن یا جدایی مهدی طارمی در تیم فوتبال پرسپولیس در عین اینکه این بازیکن یکسال دیگر با باشگاه  پرسپولیس ...
بازیکنان پرسپولیس در اقدامی مشترک اقدام به انتشار عکس‌های طارمی در صفحه شخصی خود کردند که به نظر می‌رسد سرمربی کروات این تیم خیلی مایل به بازگشت این بازیکن به تمرینات سرخپوشان نیست.

به گزارش پیارم؛ معمای باقی‌ماندن یا جدایی مهدی طارمی در تیم فوتبال پرسپولیس در عین اینکه این بازیکن یکسال دیگر با باشگاه  پرسپولیس قرارداد دارد، باعث سردرگمی مربیان و حتی هواداران این تیم شده است. ازطرفی سرخ‌پوشان این روزها در اوکراین مشغول برگزاری اردوی آماده‌سازی هستند و از طرفی غیبت آقای گل دو فصل اخیر فوتبال کشورمان باعث شده تا برانکو سرمربی این تیم حساب ویژ‌ه‌ای روی این بازیکن انجام ندهد و به نوعی اتفاقات پیش از شروع لیگ برتر گذشته در حال تکرار شدن است. طارمی سودای لژیونر شدن و بازی در خارج از کشور را در سر می‌پروراند اما از یک طرف باشگاه  پرسپولیس شرط دریافت یک میلیون دلار را برای این بازیکن جهت صدور رضایت‌نامه در نظر گرفته که این موضوع سنگ بزرگی پیش پای مهاجم ملی‌پوش کشورمان است چرا که کمتر تیمی حاضر به پرداخت این رقم برای دریافت رضایت‌نامه است و از آنجایی که باشگاه یونانی خواهان طارمی این بازیکن را یکساله می‌خواهد به همین دلیل آنها هم حاضر نیستند چنین رقمی را برای جذب آقای گل فوتبال ایران بپردازند.

خارج از اینکه رفتار طارمی برای لژیونر شدن همانند فصل گذشته رفتاری آماتورگونه و خارج از قواعد حرفه‌ای است، حالا به نظر می‌رسد که او دوباره قصد رفتن راهی را دارد که درست یکسال قبل در چنین روزهایی نادم و  پشیمان از آن برگشته بود. طبعا لژیونر شدن هر بازیکنی افتخاری برای فوتبال ایران به حساب می‌آید اما چنین روشی برای رفتن به فوتبال خارج از کشور آن هم در حالی که  پرسپولیس‌ها مشغول آماده‌سازی هستند و خبری از طارمی نیست، چیزی به جزء رفتار آماتورگونه را در ذهن متبادر نمی‌سازد.

از شب گذشته کلیه بازیکنان تیم  پرسپولیس در یک اقدام مشترک اقدام به انتشار عکس‌هایی از مهدی طارمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام انجام دادند و این موضوع این شائبه را به وجود آورد که طارمی در راه بازگشت به  پرسپولیس است اما مصاحبه‌ای که این بازیکن چهارشنبه شب انجام داد خلاف این موضوع را ثابت می‌کند و او کماکان در حال جدا شدن از جمع سرخ‌پوشان است اقدام هماهنگی بازیکنان  پرسپولیس در انتشار عکس‌های طارمی هم به درخواست خود بازیکنان بود و این یک درخواست دوستانه بوده تا به نوعی با انتشار این عکس‌ها برانکو راضی به بازگشت طارمی شود چرا که طبق اخباری که از اردوی  پرسپولیس‌ها به گوش می‌رسد طارمی همانند رامین رضائیان در صورت باقی ماندن در این تیم با واکنش منفی برانکو روبه‌رو خواهد شد.

طارمی اما بی‌میل و رغبت برای بازگشت به  پرسپولیس نیست هر چند که در این بین با مانع سختی به نام برانکو ایوانکوویچ روبه‌رو خواهد بود و تاریخ برای طارمی همانند رضائیان در حال تکرار شدن است بازیکنان  پرسپولیس هم که متوجه واکنش برانکو نسبت به این موضوع هستند،با انتشار عکس‌های طارمی در صفحه شخصی خود قصد متقاعد کردن سرمربی  پرسپولیس را دارند. سرمربی پرسپولیس عنوان کرده بود که اگر طارمی به اردوی اکراین نیاید دیگر نیازی به او نخواهد داشت و در این شرایط اگر طارمی واقعا قصد بازگشت به  پرسپولیس را داشته باشد با مانع سختی به نام برانکو روبه‌رو خواهد شد از طرف دیگر سرمربی  پرسپولیس در تیمش مهاجم آماده‌ای همچون گادوین منشا را در اختیار دارد که روز گذشته علاوه بر زدن یک گل زیبا یک توپ هم به تیر دروازه کولوس اکراین زده بود و این موضوع باعث شده تا در کنار تمرینات آماده برانکو اعتقاد ویژه‌ای به این بازیکن نیجریه‌ای داشته باشد.

با این شرایط به نظر می‌رسد طارمی کار بسیار سختی برای بازگشت به  پرسپولیس خواهد داشت و این موضوع شاید باعث شود تا حتی اگر در جمع سرخ‌پوشان باقی بماند در سال منتهی به جام جهانی شرایط خوبی نداشته باشد که در این صورت علاوه بر لژیونر نشدن شانس بازی در  پرسپولیس را از دست خواهد داد و این برای او که افکار زیادی برای آینده فوتبالی‌اش در ذهن دارد اصلا مناسب و مساعد نخواهد بود.

منبع: دانا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=64765

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.