فرماندار حاجی آباد گفت: در سال ۹۶ اعتبارات تملک دارایی شهرستان حاجی آباد ۷۴ درصد افزایش دارد. به گزارش خبرنگار پیارم ، حمید جهانگیری امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه در سال گذشته در مرحله نخست اعتبارات تملک دارایی ۱۴ میلیارد تومان برای این شهرستان درنظر گرفته شده بود، اظهار داشت: ...

فرماندار حاجی آباد گفت: در سال ۹۶ اعتبارات تملک دارایی شهرستان حاجی آباد ۷۴ درصد افزایش دارد.

به گزارش خبرنگار پیارم ، حمید جهانگیری امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه در سال گذشته در مرحله نخست اعتبارات تملک دارایی ۱۴ میلیارد تومان برای این شهرستان درنظر گرفته شده بود، اظهار داشت: به دلیل نیازهای این شهرستان و موقعیت استانی و ملی آن، این بودجه نیازمند افزایش بود.

 

وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۲۵۰میلیارد ریال اعتبار به شهرستان حاجی آباد  اختصاص داده شده است، افزود: این میزان ۷۴درصد نیست به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 

وی با بیان اینکه در سال جاری تلاش می‌کنیم اعتبارات ویژه به پروژه‌های نیمه‌کاره اختصاص پیدا کند، گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های سال‌ جاری دستگاه‌های اجرایی قرار داشته باشد.

 

جهانگیری اعتبار بخش حمل و نقل سه میلیاردو ۹۰۰میلیون تومان عنوان کرد و افزود:این میزان اعتبار جهت روکش آسفالت راههای اصلی ، احداث راههای روستایی ، بهسازی بزرگراه بندرعباس به سیرجان، روکش جاده درودی فارغان ، پل احمدی و نصب علائم راهنمایی وخط کشی جاده تعلق گرفت.

شایان ذکر است کل اعتبارات سال جاری شهرستان حاجی آباد از محل تملک دارایی های سرمایه ای در ۱۵ فصل خلاصه شد که بیشتریت اعتبارات به فصل های حمل و نقل ، مسکن ، عمران شهری و روستایی و آموزش و کمترین به محیط زیست اختصاص یافت.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=62532

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.